ADBA koerakennel Estonia

Pitbull terrier kennel American
Tere tulemast ADBA lasteaeda Eestisse – “Dognik Bulls”. Oleme Ameerika pitbullterjeri tõuga töötanud ja elanud alates 2011. aastast. Kõik kenneli koerad on ADBA (American Dog Breeders Association) registreeritud. Hetkel on tegemist maailma kuulsaima ja suurima Ameerika pitbullterjerite ühinguga. Meie kennelist pärit pitbullide sugupuu võib ulatuda tõu päritoluni – 1900. aastatest.
Meie ADBA kennelis saate tutvuda tõuga, jälgida meie pitbullide elu nii kenneli sotsiaalvõrgustikes kui ka kenneli kodulehe lehtedel. Meie kennelist saab osta ka ADBA tõuraamatuga pitbulli kutsika.
Nii näevad uhked välja meie ADBA kennel Estonia pitbullid:
American pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennel
Pange tähele, kui sportlikud ja lihaselised need koerad on. Suurepärase anatoomiaga, suurte täisvereliste peadega. Meie ADBA pitbullterjerid võidavad näitustel Euroopas ning Ukrainas, Venemaal ja Valgevenes. Dognik Bullsi pitbullid näitavad spordivõistlustel uskumatult kõrgeid tulemusi. Näiteks kaugushüpe — 570 sentimeetrit, seinaronimine — 380 sentimeetrit, kõrgushüpe — 225 sentimeetrit.
Kõik meie koerad läbivad iga-aastase tervisekontrolli. Ja ka enamus kenneli koeri uuriti düsplaasia (liigesehaiguse) puudumise suhtes. Absoluutselt kõigil kenneli koertel ei ole tõule omaseid geneetilisi haigusi.
Meil on igal aastal mitu pesakonda Ameerika Pitbull Terjereid. Meie ADBA kennelis Estonia pitbulli kutsika hind: 1500-2000 eurot. Väljastpoolt paaritatud kutsikate hind Euroopas võib olla kõrgem. Kasvatame oma koeri kogu Euroopa Liidus. Parimatele isastele pitbulli tõu esindajatele.
Võtke meiega ühendust, et arutada kutsika ostu ADBA Kennel Estoniast:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Meie Ameerika pitbullterjerid elavad 25 riigis üle maailma, sealhulgas Ameerikas. Kohaletoimetamine on saadaval igasse riiki ja linna. Kõik, mida vajate, on soov osta parim ADBA pitbull. Kõik muu korraldame oma suure kogemuse põhjal.

ADBA koerakennel Estonia. ADBA pitbull