ADBA sugupuuga Pitbulli kutsikad osta

ADBA sugupuuga Pitbulli kutsikad osta

Müüa ADBA Ameerika pitbullterjeri kutsikad eksklusiivsest aretusest! Kohapealne paaritus Poolasse (käisime kutsikate emaga Poolas paaritamisel, et saada täiuslikku eksklusiivset Lonzo pitbullide verd). Kutsikad sündisid 10.09.2023. Ühe kutsika hind on 2000 eurot.
Hetkel on müügis 2 ilusat tervet täiusliku anatoomiaga isast! Brindle värv. Väga seltskondlikud, sõbralikud, aktiivsed ADBA sugupuuga pitbulli kutsikad!
Meeste number 1 – Dognik Bulls Show Must Go On

Mees number 2 – Dognik Bulls Freddie Mercury

Nende vanemate ülejäänud kutsikad on juba Itaaliasse ja Eestisse broneeritud.
Kutsikate vanemad on näitustel ja spordivõistlustel kogu Euroopas osalejad ja võitjad! Neil ei ole tõugu geneetilisi haigusi (on tervisetõendid). Olge terve süda (olge selle kohta tõendid). Kutsikate isal pole küünar- ega puusaliigese düsplaasiat juba kolm põlvkonda! Hinded AA ja 00 on parimad tulemused, mis näitavad, et pitbulli liigesed on terved.
Kogusime oma kutsikatelt eranditult Ameerika verd – OFRN (Old Family Red Nose) ja Lonzo! Hetkel EI OLE meie kutsikate kvaliteedis, sugupuus ja tervises analooge kogu Euroopas. Oleme aastatepikkuse kogemusega kennel (pitbullterjeritega töötame aastast 2011) ja omame kogemusi Ameerika pitbullide parima verega.
Meilt saad osta ADBA sugupuuga pitbulli kutsika. Meie pitbullid elavad 25 riigis (üle Euroopa ja Ameerika). Lisatasu eest saadame kutsikad teie riiki/linna. Kirjutage meile julgelt, meil on kohaletoimetamine kõikjale maailmas.
Kõik kutsikad lahkuvad Dognik Bullsi kennelist vaktsineeritult, Euroopa veterinaarpassiga, elektroonilise mikrokiibiga, ADBA sugupuuga (see on parim pitbullide sugupuu üle maailma). ADBA sugupuuga pitbulli ostmiseks kirjuta meile ja räägi kindlasti lühidalt endast ja oma kogemustest koertega:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Meie kutsikate lähisugulased (vanavanemad, onud, tädid jne). Vaadake, kui puhtatõulised, lihaselised ja täiuslikud pitbullid on. Teie Dognik Bullsi kennelist pärit pitbulli kutsikas kasvab samasuguseks.

ADBA sugupuuga pitbulli kutsikad. ADBA sugupuuga Pitbulli kutsikad osta