ADBA šunų veislynas Lietuva

Pitbull terrier kennel American
Sveiki atvykę į ADBA medelyną Lietuva – „Dognik Bulls“. Su amerikiečių pitbulterjerų veisle dirbame ir gyvename nuo 2011 m. Visi veislyno šunys yra registruoti ADBA (American Dog Breeders Association). Šiuo metu tai yra garsiausia ir didžiausia amerikiečių pitbulterjerų asociacija pasaulyje. Mūsų veislyno pitbulių kilmės dokumentai gali būti siejami su veislės ištakomis – nuo ​​1900 m.
Mūsų veislyne ADBA galite susipažinti su veisle, stebėti mūsų pitbulių gyvenimą veislyno socialiniuose tinkluose, taip pat veislyno svetainės puslapiuose. Taip pat iš mūsų veislyno galite įsigyti pitbulo šuniuką su ADBA kilmės dokumentais.
Štai kaip nuostabiai atrodo mūsų pitbuliai iš ADBA veislyno Lietuva:
American pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennel
Atkreipkite dėmesį, kokie atletiški ir raumeningi yra šie šunys. Puikios anatomijos, didelėmis grynakraujomis galvomis. Mūsų ADBA pitbulterjerai laimi parodose Europoje ir Ukrainoje, Rusijoje, Baltarusijoje. Pitbulliai iš Dognik Bulls demonstruoja neįtikėtinai aukštus rezultatus sporto varžybose. Pavyzdžiui, šuolis į tolį – 570 centimetrų, kopimas į sieną – 380 centimetrų, šuolis į aukštį – 225 centimetrai.
Visi mūsų šunys kasmet tikrinami sveikatą. Taip pat dauguma veislyno šunų buvo ištirti dėl displazijos (sąnarių ligos) nebuvimo. Absoliučiai visi veislyno šunys neturi veislei būdingų genetinių ligų.
Kasmet turime keletą amerikiečių pitbulterjerų vadų. Pitbulio šuniuko kaina mūsų ADBA veislyne Lietuva: 1500-2000 eurų. Šuniukų iš išorės poravimosi Europoje kaina gali būti didesnė. Savo šunis auginame visoje Europos Sąjungoje. Geriausiems patinams, pitbulių veislės atstovams.
Susisiekite su mumis ir aptarsime šuniuko įsigijimą iš ADBA Kennel Lithuania:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Mūsų amerikiečių pitbulterjerai gyvena 25 pasaulio šalyse, įskaitant Ameriką. Galimas pristatymas į bet kurią šalį ir miestą. Viskas, ko jums reikia, yra noras nusipirkti geriausią ADBA pitbulį. Visa kita organizuojame remdamiesi savo didele patirtimi.

ADBA šunų veislynas Lietuva. ADBA pitbulis