Ameerika bully hind
Mis tavaliselt määrab kutsika või täiskasvanud Ameerika bully hinna?
1. Kiusaja kutsika enda kvaliteet. Kui kutsikal ei ole abielu-, tõuvigu, siis maksab see rohkem kui teistel pesakonna kutsikatel. Sõltub peast, luudest, rindkere laiusest, käppadest jne.
2. Pesakonna sugupuust. Kui need on haruldased, eksklusiivsed, nõutud vered, on kõik selle pesakonna kutsikad kallid.
3. Alates sellest, kas paaritus toimus kennelis või oli tegemist väljumispaaritusega. Meie riigis American Bully isasega paaritumise maksumus on 1500-5000 eurot. Väljasõidu paaritused 3000-10000 eurot, millele lisanduvad reisikulud.
4. Mõnikord on tüdrukud kallimad kui poisid. Aga mitte alati. Meie American Bully kennelis Dognik Bulls on poisid enamasti kallimad kui tüdrukud.
5. Vanemate tiitlid, nende võidud riigi ja välismaal kuulsatel näitustel.
6. Mõned värvid on kallimad. Näiteks lilla, sinise, kolmevärvilise värvi Ameerika kiusaja kutsikad on kallimad.
7. Sama pesakonna piires võib iga kutsika hinnavahe ulatuda 1500 euroni.


Meie kennelis on American Bully keskmine hind 2000-2500 eurot, kui tegu pole just exit paaritusega. Alates 3000 eurost, kui kudumine on ära. Ameerika kiusajate väljaminevad paaritused on uute, heade vereliinide tormamine nende ühtlase ja tuntud, väljakujunenud aretuse juurde. Reisipaaritused on vajalikud kenneli ja American Bully tõu arendamiseks.
Et teada saada American Bully jooksvaid hindu meie Dognik Bulls kennelis. American Bully kutsika ostmiseks. Tutvuge American Bully iseloomuga, Ameerika Bully tõu kirjeldusega. Kirjuta meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls