Ameerika bully kasvatajad Eestis


Eesti Ameerika Bully tõu ametlikud kasvatajad ABKC (American Bully Kennel Club) süsteemis. American bully kennel Dognik Bulls.
Siit saate osta «Tasku» ja «Standard» tüüpi American Bully kutsika.
Miks valida meid parimateks American Bully kasvatajateks:
— Ameerika Bully tõuga peaaegu 10 aastat
— aretuses kasutame ainult terveid, kontrollitud koeri
— Meie isiklikud koerad on pikaealised. Meie Ameerika bully ei muutu puudega 6-7-aastaselt.
— meie pullidel on hea terve süda, kopsud, liigesed. Nad hingavad vabalt, jooksevad omavahel, jooksevad jalgrattaga, ujuvad jõgedes ja järvedes.
— meie pullid elavad koos lastega, elavad koos teiste lemmikloomadega. Absoluutselt sotsiaalselt turvalised koerad
Võite alati ühendust võtta meie American Bully kenneliga Estonia Dognik Bulls, rääkida meile oma perest ja kutsikasoovidest. Millist sugu, värvi, iseloomu soovite, paketti või standardset, millal (praegu või kuue kuu pärast). Ja me valime välja kutsika, kes sobib ideaalselt teie perele.
American Bullies on lahked perekoerad, kuid võimsa välimusega. Nende lihased on kaunilt väljendunud, neil on väga suured pead ja lahked silmad. Tänaval näevad need koerad välja väga muljetavaldavad ja tõmbavad kõigi ümbritsevate tähelepanu.
Kõik meie kennelis müüdavad kutsikad on Euroopa veterinaarpassiga, vaktsineerimised vanuse järgi, veterinaararsti läbivaatus, registreeritud mikrokiip, ABKC sugupuu. Kasvatame ainult terveid Ameerika pulle.
Meid peetakse õigusega Eesti parimaks American Bully kenneliks.
American Bully kutsika ostmiseks Eestist kirjuta meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Kui Te ei saa kutsikale isiklikult järgi tulla, aitame kohaletoimetamisel. Meie American Bulls elavad 20 riigis üle maailma ja see pole piir!
Lugupidamisega Ameerika kiusaja kasvataja Veronika Voitovska