Ameerika Bully Kennel ABKC

Ameerika Bully Kennel ABKC


Dognik Bullsi kennelist pärit Ameerika bully on sõbralik iseloom ja armastus oma pere vastu. Neil on hea aju, suurepärane närvisüsteem ja tugev kiindumus oma omanikesse. Meie ABKC American Bully aretussari on loodud tervete, aktiivsete, usaldusväärsete ja lahkete pocket-, standard- ja klassikaliste koerte kasvatamiseks. Pereeluks, amatööride tasemel spordivõistlusteks, näitusteks üle maailma (ABKC-s, FCI-s jne).
Ainult meie kõrgetasemelistel American Bullies’il põhinev aretusprogramm võib anda nii suurepäraseid tulemusi.
Meie ABKC American Bully lasteaia kasvatajad toodi Ameerikast, Itaaliast ja Venemaalt. Siin on näide täiskasvanud Ameerika kiusajatest Dognik Bullsi lasteaiast. Pange tähele, et meie koertel on head tugevad käpaliigesed, laiad ninasõõrmed (meie ameerika kiusajad hingavad ja ei lämbu nagu kitsa ninasõõrmega koerad), harmooniline kehaehitus (ei ole ekstreemse suurusega või ebaproportsionaalseid koeri).

Me ei säästa aega ega raha oma kenneli ja koerte arendamiseks. Seetõttu tõime (ja toome jätkuvalt) parimad Ameerika kiusajad üle kogu maailma. Laseme oma kiusajaid igal aastal veterinaararstil läbi vaadata. Teeme kõik tõu geneetilised testid. Meie isikliku kõrgeima kvaliteediga Ameerika kiusajaid saab osta ainult meilt, Dognik Bullsi lasteaiast ABKC.
American Bullies ABKC kvaliteetne aretus ei ole rulett! See on igast küljest arvutatud ja analüüsitud süsteem. Kuidas saada ainult terved koerad (kvaliteetsed vanemad + terviseuuringud ja aretuskoerte kogemus). Kuidas saada stabiilse närvisüsteemiga koeri.
Kasutades oma teadmisi ja kogemusi, saame alati stabiilselt häid American Bully kutsikad. Ja kui sellest teadmiste püramiidist eemaldada vähemalt üks koostisosa, siis tervest 5-10 kutsikalisest pesakonnast sünnib vaid üks või kaks head kutsikat. Seetõttu on ostjate jaoks väga oluline valida vana, mainekas ja teadlik American Bully kassikasvatus ABKC. Et osta kutsikas ja nautida uhket koera elu lõpuni.
Meie koerad on tšempionid ABKC, FCI süsteemides ja erinevate riikide tšempionid teistes organisatsioonides. Samuti osalevad ja võidavad Dognik Bullsi kennelist pärit Ameerika kiusajad spordivõistlustel jõutõmbamises, võidusõidus, kaugushüppes, kõrgushüppes ja nii edasi.
ABKC American Bully Kennelil on hetkel müügis kutsikad. Meie kennelis on ABKC American Bully kutsika keskmine hind 2000 eurot. Saame tarnida igasse maailma riiki (meie koerad elavad juba 25 riigis).

Kirjuta meile ja räägi endast. Öelge ka, keda soovite – sugu, värvus jne.
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Lugupidamisega American Bully Kennel ABKC omanik-Veronika Voitovska.

Ameerika Bully Kennel ABKC