Ameerika bully kennel Eesti

Tere tulemast American Bully kennelisse «Dognik Bulls» Eestisse.

Meie lasteaed on tegutsenud aastast 2011. Me elame koos American Bully tõuga alates 2016. aastast.

Kenneli peamised Ameerika pullid osteti Ameerikast, Itaaliast, Venemaalt. Meie pulle uuritakse sugupuu geneetiliste haiguste suhtes. Regulaarsed visiidid veterinaararsti juurde uuringuteks (vereanalüüs ja südame ECHO-KG). Soovi korral, kui soovid osta American Bullyt meie kennelis Estonia, teeme sarnased uuringud ka müüdavatele kutsikatele (tasuline).

Eesti Ameerika bully kenneli lõpetanute seas on ABKC tšempionid, FCI meistrid, Euroopa meistrid ja Ida-Euroopa meistrid.

Aretuses kasutame terveid, hea lihaskonnaga, hea luu- ja lihaskonnaga koeri. Meil ei ole kitsa ninasõõrmega Ameerika kiusajaid, kes ei saa normaalselt hingata ja elada. Meile meeldivad igat tõugu terved koerad.

Meie kennelis on võimalik osta eesti Ameerika Bully kutsikat järgmistes tüüpides: tasku, standard, klassikaline.

Lapsest saati on kutsikaid kasvatatud super-premium toiduga. Meie lasteaed asub metsas. Kutsikad kõnnivad ja hingavad kõige puhtamat õhku. Müüme kõige tervemaid kutsikaid.

Meie koerad elavad 20 riigis üle maailma. Kui te ei saa kutsikale isiklikult järele tulla, aitame korraldada American Bully kutsika kohaletoimetamise.

Kui otsid Eesti American Bully kennelit, siis võta meiega kindlasti ühendust:

Instagram American Bully kennel Eesti— dognikbulls

E-post: dognikb@gmail.com

Fotol näete Dognik Bullsi kennelist pärit American Bullies: