Ameerika bully kennel Tallinn

Meil on hea meel teid näha Tallinna American Bully kenneli «Dognik Bulls» lehel.

Algselt oli meie kennel spetsialiseerunud Ameerika pitbullterjerite tõugu koertele. 2016. aastal alustasime ka imelise American Bully tõu aretamisega.

Oleme oma tulevaste kariloomade jaoks valinud «Tasku» ja «Standard» tüüpi koerad. Ameerika bully kenneli Tallinn koerad toodi Ameerikast, Itaaliast, Venemaalt. Esialgu tõime väga hea tugeva kondiga American Bullies. Võimsate peade, tugevate lõugadega. Meie koertel on suurepärane isiksus. Järgmine kenneli ülesanne oli see meie koerte lastel parandada. Tahtsime saada ainult õige kehaehitusega American Bullies, ilma liigseteta. Hankige ilusa anatoomiaga ja heade liigutustega koerad. Ameerika pullid, mis sobivad rohkem «eksootilisele» tüübile, ei pakkunud meile huvi. Nendel koertel on probleeme käppade, selja, südame ja liigestega, hingamisega ja isegi kitsaste ninasõõrmetega. Võib-olla näevad nad kärnkonnana välja tähelepanuväärsed. Kuid tegelikult on need koerad puudega.

American Bully Tallinna aretusvektor kennelis «Dognik Bulls» on suunatud tervete ja töövõimeliste American Bullies hankimisele. Millega saavad tulevased omanikud parki minna, metsa ja randa kaasa võtta. Ideaalsed seltsikoerad Arnold Schwarzeneggeri välimusega.

Tüüpilised värvid meie kennelis: lilla, sinine, šokolaad, trikoloor. American Bully Tallinna kutsika saate meilt osta «tasku» või «standard» tüüpi. See sõltub igast paaritumisest.

Kui soovid broneerida Tallinnasse American Bully kutsikat juba sündinud või tulevastest pesakondadest, siis kirjuta meile ja räägi endast:

Instagram ameerika kiusaja kennel Tallinn-dognikbulls

E-post: dognikb@gmail.com

Ameerika bully kenneli Tallinna koerad «Dognik Bulls»