Ameerika bully kutsikad halli ninaga


Kõrgtõulised American Bully kutsikad DOGNIK BULLS kennelis. Kõik kutsikad on sinised (hallid) kolmevärvilised, nagu ka nende vanemad. Kutsikate sünd on juuni 2024.a.
Broneeringud on nüüd avatud sinise trikolooriga American Bully kutsikate jaoks.
Isa: Chaw Li Iva San Attilus. Toodud Venemaalt. Läti tšempion, Valgevene suurmeister, “BullyShow-2023” võitja. Ei esine tõugu geneetilisi haigusi (isiklikud tervisetõendid).
Ema: Dognik Bulls Lilibet. Toodud Venemaalt. See on tema teine ​​Ameerika Bullies pesakond. Esimesed kutsikad kasvasid suurepärasteks taskukoerteks.
Kõik kutsikad on ussirohutud, veterinaararsti poolt läbi vaadatud (veterinaarpassis tervisetõend), vaktsineeritud, registreeritud mikrokiibiga, ABKC tõutunnistusega, Euroopa veterinaarpassiga. Ostu-müügileping ja kutsikahooldusjuhend American Bully jaoks.
Halli kolmevärvilise Ameerika kiusaja ostmiseks kirjuta meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Ameerika bully lasteaiast DOGNIK BULLS elavad juba 25 riigis üle maailma. See on meie American Bullies usaldusväärsuse, kvaliteedi ja nõudluse näitaja.
Parimate soovidega, Veronika Voitovska. Ameerika bully miskooli Dognik Bulls omanik. Arst. Asjatundlik koerajuht. Loomapsühholoog

Halli ninaga American Bully kutsikad, American Bullies kennelist, osta halli trikoloori American Bully