Ameerika bully kutsikas hall


Ametlikus American Bully kennelis “DOGNIK BULLS” on hallid (sinised) kutsikad.
Tulevaste kutsikate vanemad on imporditud, toodud kahest erinevast Venemaa lasteaiast. Värv: sinine trikoloor. Nad toodavad American Bully kutsikad «halli/sinise» ja «sinise kolmevärvilise» värviga.
Foto vanematest koos:

Kutsikate isa on Läti tšempion, Valgevene suurmeister, Bully Show 2023 võitja. Näituste osaleja ja võitja erinevates riikides. Omab isiklikke tõendeid geneetiliste haiguste puudumise kohta. Hüüdnimi: Chaw Li Iva San Attilus.
Kutsikate ema toodi Venemaalt. See on tema teine ​​pesakond kutsikaid. Esimese pesakonna kutsikad kasvasid tugevaks ja ilusaks “tasku” tüüpi. Aktiivne, sõbralik, hea vaimse tervise ja tervisega. Ka kutsikate emal ei ole tõule omaseid geneetilisi haigusi. Hüüdnimi: Dognik Bulls Lilibet.

Kui soovid osta “halli American Bully kutsikat”, siis kirjuta meile lasteaeda:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Mis on halli American Bully kutsika hind? Kõik nende vanemate kutsikad maksavad 3000 eurot (nii sinine kui ka sinine trikoloor). Broneeringu tagatisraha — 500 eurot (sisaldub kutsika koguhinnas). Uutesse kodudesse võivad kutsikad minna pärast 8-nädalast sündi. Kõik American Bully kutsikad saavad mitu korda ussirohtu, vaktsineeritud, registreeritud mikrokiibiga, Euroopa veterinaarpassiga, ABKC sugupuuga. Ainult meie American Bully kennelis anname iga kutsika kohta täiendava suure meeldetuletuse. See kirjeldab, kuidas teie kutsikas kasvas ja arenes, kuidas teda õigesti toita ja kuidas talle kõike uut siin maailmas tutvustada. Ja muu oluline teave, ainult meilt. See aitab teil kasvatada lahedat ja tervet koera ning treenida oma American Bully kutsikat õigesti ja õigeaegselt.
Kuni kutsikad on veel kennelis, läbivad nad kõik varajase sotsialiseerumise. See on teiste inimeste, erinevate laste, teiste koerte, kassi tundmaõppimine. See on jalutuskäik lasteaias ja metsas. See on koolitus küünte lõikamiseks ja kõrvade puhastamiseks. Autos reisimine. Kaelarihma ja jalutusrihma kasutamise koolitus. Kui hallid American Bully kutsikad lahkuvad 8 nädala pärast (mõned riigid saavad saata ainult vanemaid kutsikaid), siis on nad ka oma nime ja põhikäsklustega harjunud.
Kõiki teid huvitavaid küsimusi saate esitada, kirjutades mulle isiklikult.
Meie Ameerika kiusajad elavad 26 riigis üle maailma. Seega, kui soovid osta meie kennelist halli American Bully kutsikat, kuid elad meist kaugel, aitame kohaletoimetamise korraldamisel. Samuti on meil hea meel külalistena näha kõiki meie hallide American Bully kutsikate potentsiaalseid omanikke.
Parimate soovidega, Veronika Voitovska. Ametliku American Bully kenneli DOGNIK BULLS omanik. Sertifitseeritud koerajuht. Diplomeeritud loomapsühholoog.

Grey American Bully kutsikas, ametlik American Bully kennel, osta hall American Bully kutsikas, osta hall American Bully kutsikas, halli American Bully kutsika hind