Ameerika pitbullterjer Eestis

Pitbull terrier kennel American
Ameerika pitbullterjer Eestis on aktiivne ja sportlik koeratõug. Ja mis kõige tähtsam, väga tervislik. Meie pitbullide kennelis “Dognik Bulls” Eestis kasvatame pitbulle vastavalt ADBA (American Dog Breeders Association) standardile. See on maailma suurim tõupuhaste pitbullide registreerimisele ja registreerimisele pühendunud organisatsioon maailmas. ADBA organisatsioon korraldab pitbullterjerite näitusi, pitbullide spordivõistlusi ja registreerib tõupuhtaid pitbulli kutsikaid.
Räägin teile üksikasjalikult meie Ameerika Pitbullterjeri kenneli tööst Eestis. Kuid kõigepealt tahan teile näidata fotosid meie Dognik Bullsi kennelist pärit pitbullidest. Need on sportlikud koerad, suurepäraste lihastega, aktiivsed, omanikele lojaalsed, stabiilse psüühikaga. Meie pitbullid elavad igas vanuses lastega.
American pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennel
Niisiis, alustasime tööd Ameerika pitbullterjerite tõu kallal 2011. aastal. Meil on laialdased kogemused treenitud tervete perekondlike pitbullide kasvatamisel ja kasvatamisel. Oleme isiklikult käinud sadadel näitustel ja spordivõistlustel. Meie kenneli koerte hulgas on Läti, Eesti, Itaalia, Saksamaa, Suurbritannia, Valgevene, Venemaa ja nii edasi! Meie koerad võidavad erinevatel spordialadel erinevates Euroopa Liidu riikides ja mujal. Näiteks ühe kennelikoera tulemused spordis: seinaronimine — 380 cm, kõrgushüpe — 225 cm, kaugushüpe — 580 cm.
Kõik meie kennelis olevad Ameerika pitbullterjerid on läbi vaadatud ja terved. Kõigile neile tehti geneetilised testid, et teha kindlaks, kas pitbulli tõul puuduvad suuremad haigused. Enamikul kennelis olevatest pitbullterjeritest uuritakse puusaliigese düsplaasia puudumise suhtes. Kuna hiljuti alustati pitbullide liigeste düsplaasia testimist, pole kõigil täiskasvanud koertel neid uuringuid enam tehtud. Kenneli noortel koertel testitakse aga terveid liigeseid. Suureks plussiks on see, et kui meie pitbullid jooksevad ja hüppavad 8-10-aastaselt, siis nende liigesed olid ja on ideaalsed nooruses ja praegu.
Suurem osa meie pitbullide aretusest põhineb puhastel Ameerika koertel. Need on tuntud ja ajaproovitud vereliinid: OFRN (Old Family Red Nose), Red Alert. Kasutame ka vähesel hulgal hästi tõestatud koeri sellistest Euroopa liinidest: Jumbo, DDWW. Tõime koeri Ameerikast ja Euroopast. Samuti teeme regulaarselt paaritusi pitbulli tõu tipp-, kuulsaimate ja produktiivsemate isastega. Mõnikord, et oma tüdrukut õigeks isaseks kasvatada, peame paaritumiseks sõitma 3000 km. Meile meeldib see, me saame Eestist tõesti kvaliteetseid Ameerika Pitbull Terjereid. Ühest meie kutsikast võib saada teie igavene pereliige.
Mitu korda aastas müüme kutsikaid meie Ameerika Pitbull Terjeri kennelis Eestis. Meilt saad osta kutsika, kirjutades meile antud kontaktandmetel:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Kutsika hind on keskmiselt 1500-2000 eurot.
Aitame tarnimisel kogu Euroopa Liidu ja SRÜ riikides. Meie Ameerika pitbullterjerid elavad 25 riigis!
Lugupidamisega Ameerika pitbullterjerite kenneli juhataja Veronika Voitovska. Arst, Ameerika pitbullterjerite näituste kohtunik Euroopas, spordivõistluste kohtunik, sertifitseeritud koerajuht.

Ameerika pitbullterjer Eestis