Ameerika pitbullterjer rednose osta kennel


Müüakse pesakonna parim kutsikas! Ameerika pitbullterjer rednose kennelist, tüdruk. Sugupuu hüüdnimi: Dognik Bulls California.
Vanemad: Millers Wild Storm (imporditud Ameerika Ühendriikidest) x Hoffs Banshee (imporditud Brasiiliast).
Kutsikas on 4 korda ussirohtu, täielikult vaktsineeritud, registreeritud mikrokiibiga, ADBA sugupuuga, müügilepinguga. Lisaks: meie lasteaias välja töötatud memo toitumise, hariduse ja pitbulli kutsika kasvatamise kohta. 20 lehekülge kasulikku teavet. Õige kasvatamise saladused, ideaalne väljaõpe ja palju muud. Memo kirjutasin mina isiklikult, Veronika Voitovska (pitbullide kenneli omanik, perearst, sertifitseeritud koerajuht ekspert, Ameerika pitbullinäituste kohtunik Euroopas, diplomeeritud zoopsühholoog).
Videos näete meie tüdrukut Ameerika pitbullterjeri punanina DOGNIK BULLS kennelist. Pöörake tähelepanu pea suurepärasele kujule ja kõrvade õigele paigutusele. Tugeval seljajoonel. Kutsikas on juba seiklushimuline ja armastab mängida. Suurepärase mängu- ja toidumotivatsiooniga. Sobib aktiivsetele peredele, lastega peredele ja isegi teistele koertele. On suurepärane koer näitustel ja spordivõistlustel. Vahel müüme aretuseks kennelist Pitbull Rednose Terjeri kutsikad, kuid sellest räägitakse alati enne kutsika müüki. Pidage seda meeles. Video:

Meie kennelist pärit Ameerika pitbullterjeri punaninaline tüdruk kannab puhast OFRN (Old Family Red Nose) vereliini. Need on Euroopas väga haruldased. Need on puhas Ameerika pitbulli veri. Suurem osa Rednose pitbullterjerite aretusest Ameerika Ühendriikides põhineb neil vereliinidel. Nii et see on Euroopa eksklusiivne. Suurepärase psüühika ja Ameerika sugupuuga.
Kutsika hind on 1700 eurot ehk 2000 dollarit. Rednose pitbulli kutsikas asub Euroopas, kuid tarnitakse kõikjal Euroopas ja Ameerikas, Kanadas, Brasiilias. Meie kennelist pärit Ameerika pitbullterjerid rednose elavad 25 riigis erinevatel mandritel.
Laheda OFRN pitbullterjeri ostmiseks kirjuta meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Kui te pole praegu valmis kennelist rednoepi pitbullterjeri kutsikat ostma, siis lihtsalt tellige meie Instagrami dognikbulls. Mitu korda aastas müüb meie kennelis pitbulli kutsikaid, ostate kindlasti oma perele sobiva. Võib-olla mitte praegu, aga aasta pärast. Aga see juhtub kindlasti. Meie ameerika pitbullterjerite kennel DOGNIK BULLS aitab teid selles.
Teie Veronika Voitovska

Ameerika pitbullterjer rednose osta kennel, pitbull kutsikad rednose kennel, osta pitbull OFRN, kennel Dognik Bulls