Ameerika pitbullterjer või ameerika buldog


Kumb on parem: Ameerika pitbullterjer või Ameerika buldog? Vaatame iga tõu plusse ja miinuseid.
Ameerikas kasvatati nii Ameerika pitbullterjereid kui ka Ameerika buldoge. Mõlemad tõud töötavad. Pitbullid töötati välja umbes 1840. aastal. Ameerika buldogid aretati 18. ja 18. sajandil. See on plusstõug ja pitbullterjer ning Ameerika buldog. Lõppude lõpuks on pikaajaline tõug kehtestanud standardid ja tüüpilise, teadaoleva ja etteaimatava käitumise.
Ameerika pitbullterjerite ja Ameerika buldogide plussid ja miinused võrdluses.
Vastupidavus: Pitbullterjerid on vastupidavamad. Tänu kergemale kehaehitusele ja pikale koonule. Ameerika buldogide lühendatud koon muudab nad brahütsefaalseks. See tähendab, et neil on raskem hingata, neil on raskem joosta, neil on vähem vastupidavust. Seetõttu elavad nad kuumades riikides palju halvemini.
Värvid: Pitbullterjeritel on lubatud kõik värvid, välja arvatud merle. Lubatud on kõik muud värvid: valge, must, šokolaad, punakaspruun, allajäänud, punane, kreem, täpiline, sinine (hall), lilla. Ameerika buldogidel on standardis palju vähem värve: valge, punane, brindle, täpiline. Täiesti märkamatu värvivalik Ameerika buldogide seas on tõu miinus.
Suhtumine inimestesse: Ameerika pitbullterjerid kasvatati koertena, kes on lojaalsed kõigile inimestele (sõpradele ja võõrastele). Seetõttu on agressioon tõu inimeste suhtes abielu. Pitbullid on inimestesõbralikud. Ameerika buldogid aretati valvekoeratõuks. Teiste usaldamatus ja ettevaatlikkus on buldogi jaoks normaalne. Need koerad on ühiskonnas ohtlikumad. Kuna inimesega konflikti minek on tema geneetikale omane.
Suhtumine lastesse: Ameerika pitbullterjerid saavad lastega hästi hakkama. Ameerika buldogid saavad lastega hästi hakkama, kuni nad ei tunne, et nad võivad endast ohtu kujutada.
Seos teiste loomadega: Ameerika pitbullterjerid aretati kakssada aastat tagasi. Siis kasutati neid võitlustes teiste pitbullidega. Sel hetkel on normaalne, et Pit Bull on teiste loomade suhtes agressiivne. Kuid tegelikult saavad paljud pitbullterjerid teiste koertega hästi läbi. Aretusliinid on väga olulised. On liine, kus pitbullid on teistele loomadele väga lojaalsed. Ameerika buldogidel võivad olla pingelised suhted teiste koertega. Algses Ameerika buldogi standardis öeldakse, et «kehtestamine teiste koertega on vastuvõetav».
Miks neid aretati: Ameerika pitbullterjerid aretati võitlemiseks. Ameerika buldogid aretati inimeste ja karja valvamiseks.
Tervis: oma kehaehituse tõttu on Ameerika pitbullterjerid kindlasti tervemad. Kergemad luud ja pikk koon – see pikendab eluiga ja selle kvaliteeti. Ameerika buldogid on rasked ja raske kondiga. Selle tõttu on probleeme südame, liigeste ja hingamisteedega. Ameerika buldogide lühikesed koonud on kogu eluks puuduseks. Neil on raskem taluda kuumust ja järske kliimamuutusi, raskem on pikalt joosta ja igasugust tööd teha. Olukordades, kus Ameerika pitbullterjer hüppab, jookseb, kaitseb omanikku ja tuleb tagasi. Sarnases olukorras jääb Ameerika buldogil aega vaid ümber pöörata ja minna uurima, mis olukord on.
Loodan, et aitasin teid tõu valikul veidi. Isiklikus märkuses soovitan osta pigem Ameerika pitbullterjereid kui Ameerika buldoge. Parem elukvaliteet, inimeste armastus, hea eluiga, suurepärane tervis. Need on peamised ja olulisemad erinevused Ameerika pitbullterjeri ja Ameerika buldogi vahel.
Kui mõtlete ja valite, kes on parem: Ameerika pitbullterjer või Ameerika buldog. Seejärel vaadake meie ameerika pitbullterjerite kennelit DOGNIK BULLS. Vaadake meie Instagrami ja meie koeri. Ja kirjutage, kui otsustate osta Ameerika pitbullterjeri:
Instagram: dognikbulls
E-post: dognikb@gmail.com
Veronika Voitovska. Arst. Asjatundlik koerajuht. Loomapsühholoog.

American pitbull terrier kennelPitbull terrier kennel American

Ameerika pitbullterjeri plussid ja miinused, Ameerika buldogi plussid ja miinused, pitbull või buldog, pitbull või buldog, kumb on parem, pitbullterjer või ameerika buldog, mis on parem, ameerika buldogi kennel