Ameerika pitbullterjeri kasvataja Eestis
Oleme Ameerika pitbullterjerite ametlikud kasvatajad Eestis. Meie kennel Dognik Bulls on registreeritud ADBA-s (American Dog Breeders Association – suurim, vanim ja usaldusväärseim tõupuhaste pitbullide registreerimisorganisatsioon maailmas).
Oleme Ameerika pitbullterjerite tõuga koos olnud alates 2011. aastast. Teame täpselt, milline pitbull on teie perele õige.
Võta meiega ühendust ja räägi endast: oma nimi, vanus, kas teil on suur või väike pere, kas teil on lapsi ja kui vanad nad on, kas teil on teisi lemmikloomi? Rääkige meile, millist iseloomu, suuruse, värvi pitbullit soovite. Soovid hea psüühikaga perre koera? Või soovite sportimiseks või näitusteks pitbulli. Me võtame arvesse kõiki teie kriteeriume ja pakume teile parimat paaritust ja sobivaimat kutsikat. Meie kennelis on regulaarselt pitbullide pesakondi. Seetõttu ei müü me sulle esimest ettejuhtuvat kutsikat, kui sa vaid ostaksid. Ei! Müüme teile täpselt sellise pitbulli, millest unistate. Tunneme põhjalikult oma koeri, oma aretusliine ja aitame parimatel kutsikatel leida parimad omanikud.
Seetõttu oleme Eesti parimad Ameerika pitbullterjerite kasvatajad. Dognik Bulls pitbullidega on teie pere õnnelikum ja tervem, te kõnnite rohkem. Teie koer kaitseb teid hästi. Saate tõelise armastuse Ameerika pitbullterjeri vastu.
Müüme ainult terveid kutsikaid. Meie Dognik Bullsi pitbullide omanikud käivad kord aastas loomaarsti juures: teevad oma koerale põhjalikud vaktsineerimised ning teevad vereanalüüsid ja südame ultraheli, et teada saada, et koer on terve ja õnnelik. Me ei müü haigeid koeri ja me ei kasuta haigeid koeri aretuseks.
Dognik Bullsi kasvatajate pitbullid saavad hästi hakkama igas vanuses lastega. Meie koerad on hea, stabiilse mentaliteediga.
Meie peamised aretusliinid on üles ehitatud puhastele Ameerika liinidele: Old Family Red Nose, millele on lisatud Jumbo, DDWW, Red Alert.
Pitbulli kutsika ostmiseks Eestist võtke meiega ühendust:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Fotod meie täiskasvanud Ameerika pitbullterjeritest. Vaata, kui terve, lihaseline, ilusate juustega, suure peaga.