Ameerika pitbullterjeri kennel Eesti
Tere tulemast Eesti pitbullterjerite kennelisse «Dognik Bulls». Siin on sündinud tõupuhtad Ameerika pitbullterjerid!
Oleme pitbullterjeri tõuga töötanud alates 2011. aastast. Kui otsustasime alustada oma aretusprogrammiga, ostsime koerad pitbullterjerite kodumaalt – Ameerika Ühendriikidest. Põhiliinid, mida oma kassikasvatuse aretusprogrammis kasutame, on OFRN (Old Family Red Nose, USA), Red Alert (USA), Jumbo (Jugoslaavia), DDWW (vanad töötavad ukraina liinid, praegu kassikasvatus ei tööta ja see on suur tragöödia kogu Ameerika pitbullterjerite maailma jaoks).
Oleme aastate jooksul kogunud parimad verekogused. USA-st tõupuhtaid OFRN-e ei olnud lihtne osta. Mõned kasvatajad ja suured kennelid võivad osta nende vereliinidega koeri. Kuid kassikasvatused ei soovi tavaliselt seda verd pelgalt potentsiaalsetele omanikele müüa. Neid pitbulle hinnatakse kogu maailmas kõrgelt, nii et nad võivad sattuda valedesse kätesse.
Kasutades kõiki neid vereliine erinevates kombinatsioonides, saime oma liini — Castlesline pitbullid. Need koerad on keskmise kasvuga (emased 16-24 kg, isased 20-26 kg), hea lihaskonnaga, suurepärase närvisüsteemiga. Nad on ideaalsed sportkoerad erinevatel spordivõistlustel. Armas ja sõbralik kogu perele. Hea ajuga. Nende anatoomia on täiuslik, tänu millele näitavad nad spordivõistlustel suurepäraseid tulemusi. Halva anatoomiaga, näiteks halvad tagajalad, pitbullterjer ei saa hüppevõistlustel anda head tulemust. Veelgi enam, see koer võib anatoomiliste puuduste tõttu viga saada lihtsalt kodus elades ja tänaval kõndides. Me ei kasvata ega võta aretuseks vastu koeri, kellel on anatoomia või närvisüsteemi kõrvalekalded. Meie, meie kennelipere ja tulevased omanikud peame mõistma, et nad saavad head koerad, kes saavad oma peres rahulikult elada. Ja veterinaararsti juurde lähete ainult kord aastas — igal aastal vaktsineerima ja oma tervist kontrollima, et olla rahulik, et kõik on korras.
Kui otsite aktiivset koera, on American Pit Bull suurepärane valik. Kui soovite rahulikumat tõugu, kuid rohkem lihaseid, ärge vaadake Ameerika Bullyst kaugemale.
Iga omanik mõtleb, kumb on parem — isane või emane? Kõigi oma teadmistega võin selle kohta midagi öelda. Pitbullterjeri isased on MEESED suure algustähega. Mitte ainult pitbulli tõul, vaid igal teisel tõul. Isased ei saa elada koos isastega (me ei müü oma pitbullterjereid peredele, kus on teisi isaseid. Sellistesse peredesse müüme ainult emaseid). Tõustandardid kirjutatakse tavaliselt isaste põhjal. Seetõttu meeldivad paljudele sportlikud tugevad isased pitbullterjerid. Aga kui teie peres on isane, väikesed lapsed, palju kasse, siis soovitame osta pitbullterjeri emane. Nad on rahulikumad, perekoerad.
Kui palju maksab Eestis pitbulli kutsikas? Ameerika pitbullterjeri Estonia Dognik Bullsi kutsikate maksumus meie kennelis on 1500-2000 eurot. See sõltub igast paaritumisest ja igast kutsikast. Maksate kvaliteetse pitbulli eest, mis ei vea teid päriselus alt, mis on õnnelik ja terve. Saate isegi selle koera sugupuu seinale raamida, sest nende sugupuud on täiuslikud. Saate selle, mille eest maksate.
Mitu pitbullide paaritust on meil aasta jooksul? Tavaliselt on see 2-4 paaritust aastas. Pitbullterjeri kutsika saate osta siis, kui meil on juba kutsikad laos. Või võite broneerida tulevaste pesakondade kutsika vanematelt, kes teile kõige rohkem meeldivad.
Kutsikas broneeritakse ettemaksu tasumisel. See tähendab, et keegi ei saa teie valitud kutsikat osta. See tähendab ka seda, et ostate selle kutsika kindlasti meie kennelist. Tavaliselt on tagatisraha 500 eurot ja see sisaldub koguhinnas (1500-2000 eurot).
Tahan teile näidata meie Ameerika pitbullterjerite kennelist Estonia koeri. Et saaksite aru, kui täiuslikud nad välja näevad. Kõik pildil olevad koerad kuuluvad meie Ameerika pitbullterjerite kennelisse Estonia Dognik Bulls või on sündinud meie kennelis:


Kuidas saada meie kennelist pitbulli kutsikat, kui olete selle juba broneerinud? Võimalusi on mitu: võite tulla meie Ameerika pitbullterjerite kennelisse ja võtta ise kutsika. Kohaletoimetamine teie linna on võimalik (maksate). Või võime kasutada litsentseeritud loomade kohaletoimetamise ettevõtet, kui elate meie kassikasvatusest kaugel (maksate). Meie pitbullid elavad 20 riigis üle maailma, seega teame kõiki tarneviise ja nendega probleeme pole.
Küsige julgelt küsimusi:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram-dognikbulls
Muide, meil on praegu Eestis müügil Ameerika pitbullterjeri kutsikad.