Ameerika pitbullterjeri kutsikas. Soodustus


Müüa ameerika pitbullterjeri tõugu tüdruk. Maailma tituleerituima ameerika pitbullterjeri, Fonvielles A and N Stuff of Legends, sugulane. See on meie kutsika vanaonu, kes on müügis.
Ameerika pitbullterjeri kutsikas, sündinud Dognik Bullsi aretuskennelis. Värvus: šokolaad punase ninaga. Vanemad:


Isa: Millers Wild Storm. Toodud Ameerikast. Lasteaed «Real Deal Chocolates». Tõuhaigusi ei ole (testitud). Umbes 400 Ameerika pitbullterjeri isa kogu maailmas. Tõu poolest väga kuulus isane. Tõu tšempion, näitustel ja spordivõistlustel meister. Väga aktiivne, sportlik, lihaseline pitbull.
Ema: Hoffs Banshee. Imporditud Brasiiliast. Lasteaed «Dusheik». Ei ole tõugu geneetilisi haigusi (testitud). Näituste võitja. Suurepärase terjeritüübiga sportlik koer.
Müügiks pakutakse nende vanemate viimast tütart. Sugupuu nimi: Dognik Bulls California. Täielikult vaktsineeritud, registreeritud mikrokiibiga, ADBA sugupuuga ja Euroopa veterinaarpassiga. Samuti anname tõupuhta kutsika ostu-müügilepingu, kutsikajuhendi koos kogu vajaliku infoga pitbulli kutsika esimeseks eluaastaks. Hind 1700 eurot. Kutsikas asub Lätis, tarnitakse kõikjale maailmas. Meie Ameerika pitbullterjerid elavad 25 riigis üle maailma, seega aitame teil osta ja tuua parima pitbulli, kus iganes te ka poleks.
Kutsikat kasvatati professionaalselt holistilisel toidul. Ta on harjunud koerte, igas vanuses lastega, õues jalutama ja teab kõiki põhikäsklusi. Ideaalne koer vanast Ameerika pitbullterjerite aretusest. Vereliin: Vana perekonna punane nina. Siia kuuluvad sellised vered nagu Lar San, Millers, Castillo. Enamik Ameerika Ühendriikide puukoolidest põhineb neil.
Teil on ainulaadne võimalus osta Euroopast puhtast Ameerika liinist pitbullterjeri kutsikas.
Kui teil on küsimusi vana perekonna punase nina kutsika ostmise kohta, kirjutage aadressile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Pakume kõigile Dognik Bullsi kenneli koertele nende elu jooksul tasuta koertekonsultatsioone. Ja see on 10-15 aastat kvalifitseeritud abi ja tuge. Tänapäeva maailmas on see kallis.

Vastan kõigile teie küsimustele. Lasteaia juhataja Veronika Voitovska. Arst. Asjatundlik koerajuht. Loomapsühholoog.

Ameerika pitbulli kutsikas, Ameerika pitbullterjeri kutsikas, vana perekonna punane nina, vana perekonna punase nina kutsikas.