Ameerika pitbullterjerid OFRN. Kust osta saab


Meie kennelis on tõelised Ameerika pitbullterjerid OFRN! Old Family Red Nose on Ameerika pitbullterjerite vereliin. Nimetatakse sõna otseses mõttes «vanaks punase ninaga perekonnaks». See ei tähenda, et mis tahes tõupuhtad Ameerika pitbullterjeri punaninad on automaatselt OFRN.OFRN Pitbullid on pitbullid, kelle sugupuus on teatud koerad. Need on koerad, keda kasvatavad sellised kuulsad kasvatajad ja kennelid nagu Castillo, Larsan, Millers (Real Deal Chocolates).
Meie ameerika pitbullterjerite kennelis “Dognik Bulls” on aretuse põhirõhk OFRN pitbullide vereliinil.
2016. aastal tõime endale Ameerikast kaks koera erinevatest kennelitest. Puhta liini isane OFRN Ameerika kennelist “Real Deal Chocolates” (Florida, Ameerika). Ta on sündinud Milleri koertest, kannab OFRN-i verd: Larsan, Castillo ja nii edasi.
Ka 2016. aastal tõime Brasiilia lõunapoolseimast punktist emase pitbulli. Lasteaed «Dusheik-Hoff». Ta esindab ka OFRN American Pit Bullsi puhtatõulist aretust.
Kenneli põhivaru on üles ehitatud nende koerte lastele ja lastelastele. Kõigil meie paaritustel lasteaias on tohutult kogunenud vana punaninaliste suguvõsa verd.
Samuti paaritume vanade tõestatud vereliinidega USA-st – Lonzo, Red Alert.
Hetkel on lasteaias müügis emane kutsikas. See on viimane tüdruk meie Ameerika ja Brasiilia tootjatelt. Ta esindab puhast OFRN pitbullterjerite liini. Täielikult vaktsineeritud, registreeritud mikrokiibiga, ADBA sugupuuga, Euroopa veterinaarpassiga. Valmis uude koju kolima. Kohaletoimetamiseks: saadame üle Euroopa (saate hind ca 700 eurot+-), Kanadasse ja Ameerikasse (tarne +-2000 dollarit), Brasiiliasse. Kutsika hind on 2000 eurot.

Eelbroneeringud on avatud ka teistele kennelis olevatele kutsikatele erinevatest vanematest. Kõigil koertel on palju OFRN-i verd.

Kirjutage:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Ameerika pitbull terjerid ofrn, pitbulls ofrn, ameerika pitbull terjerid ofrn kust osta, pitbull larsan osta, pitbull Castillo osta