Ameerika pitbullterjerite kutsikate kennel


Eksklusiivne kudumine Euroopas! DOGNIK BULLS Ameerika pitbullterjerite kennelisse ootame OFRN/Jumbo verega kutsikaid.
Selle paaritumise unikaalsus seisneb selles, et OFRN (Old Family Red Nose) veri on Euroopas väga haruldane. OFRN on vana punase nina perekond. See aga ei tähenda, et ükski Ameerika pitbullterjer, kellel on punane nina, on OFRN. OFRN hõlmab vanemaid Ameerika pitbullide vereliine nagu Millers, Larsan, Castillo. Enamik USA pitbullterjerite kenneleid on ehitatud OFRN-i verele.
Meie kutsikate isa toodi Ameerikast Floridast. USA-s spordistandarditega tegelenud lasteaiast. Real Deal Chocolates lasteaed on praegu suletud. Kuid meil on ikka veel nende puhtad aretusliinid.
Seetõttu aretame oma Millers Wild Stormi Bulgaariast toodud emasele. Ta on eranditult töötava aretuse, Jumbo vereliini esindaja. See on tema viimane paaritus meie pitbullide kennelis. Juba mitu aastat oleme sellest kombinatsioonist tootnud erakordseid Ameerika pitbullterjereid. Minule isiklikult jäid nendest paaritustest meie kennelisse kaks emast ja kaks isast. Neid kasutatakse ka kvaliteetsete Ameerika pitbullterjerite kutsikate edasiseks aretamiseks kennelis. Me saame keskmise suurusega koerad, kellel on tasakaalustatud närvisüsteem. Oma olemuselt on kõik meie OFRN/Jumbo kombinatsiooni kutsikad ja täiskasvanud pitbullid väga perre kiindunud. Need on tõeliselt perekoerad. Nendest paaritumistest pärit isastel on väljendunud instinktid, et kaitsta oma inimesi hädaolukorras võõraste eest. Muidu on nad ühiskonnas sotsiaalselt absoluutselt adekvaatsed. Need on kaasasündinud kõrge mängu- ja toidumotivatsiooniga pitbullterjerid.
Mõlemat vanemat kontrollitakse geneetiliste haiguste puudumise suhtes ja nad läbivad igal aastal kõik vajalikud tervisekontrollid sertifitseeritud veterinaararsti poolt. Kutsikate tulevane ema kontrolliti enne paaritamist täiendavalt tervisliku seisundi suhtes ning tehti ka analüüsid.
Kutsikate isa on mitme riigi spordivõistluste ja -näituste mitmekordne meister. Pealkirjade täielik loetelu on saadaval tema isiklikul lehel meie lasteaia veebisaidil, saate seda vaadata.
Kõik kutsikad on kolm korda ussirohtu, vaktsineeritud, Euroopa veterinaarpassi, ADBA põlvnemistunnistuse ja müügilepinguga. Lisaks saavad kõik juhised kuni 1-aastase kutsika kasvatamiseks. 20 lehekülge kasulikku teavet, ainult meie Ameerika pitbullterjerite kennelist DOGNIK BULLS meie kutsikate omanikele.
Nende vanemate kutsika hind on 1800 eurot ehk 2000 dollarit.
Kohaletoimetamine on saadaval kogu Euroopas, Ameerikas, Kanadas ja Brasiilias.
Ameerika pitbullterjeri kutsika broneerimiseks kennelist kirjuta meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Teie Veronika Voitovska. Ameerika pitbullterjeri kenneli “Dognik Bulls” omanik. Perearst. Asjatundlik koerajuht. Loomapsühholoog.

 

OFRN Larsan, OFRN Castillo, Ameerika pitbullterjeri kutsikad kennelist, Ameerika pitbull kennel, OFRN pitbullide ost, Jumbo pitbullide ost