Ameerika pitbullterjerite kutsikate reserveerimine. Pitbullide eksklusiivne paaritus Poolasse!
2023. aasta juulis on Poolas plaanis paaritumine. Kutsikad sünnivad septembris 2023. Ema: Dognik Bulls Godena (Campion Miller’s Wild Storm ehk Castle, import Ameerika x Dognik Bulls Anksunamun, import Bulgaaria). Isa: Maximus No Regrets (Poola, sündinud kahest Poola koerast: Maximus Mad Max x Maximus Jilindrina).
2022. aasta alguses olid meil juba kutsikad sarnasest paaritusest Poolast. Seejärel paaritasime Dognik Bulls Leila х Maximus Mad Max. Oleme saanud 8 tugevat, tervet, aktiivset Ameerika pitbullterjeri kutsikat. Skandinaavias ja Baltikumis pole selliseid kutsikaid kellelgi peale meie koerakuuti «Dognik Bulls»!
Lubage mul rääkida teile rohkem oma vanematest. Tulevaste kutsikate ema on Dognik Bulls Godena. Saadud kahelt Ameerikast ja Bulgaariast imporditud koeralt. Tal on täielik tšempioni sugupuu näitustel, spordivõistlustel ja tööringis. Ta kannab oma isalt OFRN-i (Old Family Red Nose) verd. Ja Jumbo ema veri. Dognik Bulls Godena osaleja ja näituste võitja. Väga aktiivne ja hoolimatu koer, tegeleb spordiga. Temalt on meie kennelis juba saadud 2 pesakonda kutsikaid. Godena on terve ja tal ei ole ataksia geneetilist haigust.


Tulevaste kutsikate isa sündis Poolas. Sugupuu hüüdnimi Maximus No Regrets. See on suurepärane liini isane, kannab Ameerika ja Poola verd. Puhtad jooned Maverick, Zebo, Vindicator. ADBA näituse võitja, spordivõistluste võitja jõutõmbamises. Puudub düsplaasia (nagu ka kõik tema sugulased 3 põlvkonna jooksul!): tulemused HD-AA, 00. Ataksia puudub. Terve, noor, sportlik isane pitbull. Tema sugulased on raskuste tõmbamise meistrid, näitab ADBA Euroopas.


Fotol meie tulevaste kutsikate sugulased. Vaadake, kui ilusad nad on, suurepärase anatoomiaga, lihaselised. Tõelised Ameerika pitbullterjerid! Eesti selliseid koeri pole.


Pitbulli kutsikate sündi ootame järgmistes värvides: must, šokolaad, punase ninaga punane, musta ninaga punane, punase ninaga brindle, musta ninaga brindle.
Kõik kutsikad kolivad uutesse kodudesse vaktsineeritult, Euroopa veterinaarpassiga, mikrokiibiga, ADBA (American Dog Breeders Association) sugupuuga.
Kuna tegemist on väljasõidupaaritusega (mis tähendab, et läheme Poola, maksame isasele paarituse eest, elame Poolas 5-6 päeva jne), siis jääb kutsika hinnaks 2000-2500 eurot. Nende kutsikate sugupuu, sportlike omaduste, anatoomia ja ilu poolest pole kellelgi analooge! Hetkel on 1. isase ja 1. emase valiku õigus tasuta. Broneeringu tagatisraha 500 eurot (sisaldub kutsika koguhinnas).
Ameerika pitbullterjeri kutsika broneerimiseks kirjuta meile ja räägi endast:
Meil: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654

Sarnased artiklid:
Müüa pitbulli kutsikad 2022. Eesti
Osta pitbulli kutsikas. Eesti. ameerika pitbullterjer