American Bully apžvalgos

„American Bully“ apžvalgos
Esame vienas didžiausių American Bully veislynų Europoje – Dognik Bulls. Šiandien kalbėsime tema: „American Bully“ apžvalgos.


Geriausias būdas papasakoti apie American Bullies yra mūsų veislyno savininkų atsiliepimai.
1. Kristina, American Bully savininkė iš veislyno Dognik Bulls. Maskva, Rusija.
„Aš myliu savo American Bully labiau nei bet kas kitas. Ji labai šaunus šuo. Ir puikios sveikatos. Mes neturime alergijos. Kas pusmetį darome širdies echoskopiją, atliekame bendrą kraujo tyrimą ir biocheminį kraujo tyrimą – šuo visiškai sveikas. Ji turi stiprius sveikus sąnarius, gerą kvėpavimą, pitbulterjero lygio ištvermę. Ir ji labai graži“.
2. Inga, American Bully savininkė iš veislyno Dognik Bulls. Airija.
„Mūsų Ache mėgsta žiūrėti televizorių, ypač laidas su gyvūnais. Jai patinka vaikščioti ir miegoti lovoje su mano dukra. Jis labai panašus į savo Ilinojaus tėtį ir aš džiaugiuosi. Norėjome, kad mūsų šuniukas augtų kaip tėtis. Darželis padėjo išsirinkti šuniuką iš tinkamo kergimo, nuo pat vaikystės pasakojo, kokio šuniuko mums reikia. Dabar džiaugiamės kiekviena diena kartu.
3. Tatjana, šuniuko American Bully savininkė iš veislyno Dognik Bulls. Ukraina.
„Mūsų Stallone yra tobulas. Jis stiprus, greitas, patvarus. Važiuojame su juo į parodas, dalyvaujame stiprių šunų sporto varžybose. Jis labai myli visą mūsų šeimą. Žino, kaip apsisaugoti. Žuvies galvų visai nemėgsta, bet žuvį mėgsta. Net du kartus jį auginome ir turėjome nuostabių šuniukų. Ačiū už tokį gražų, grynaveislį šunį.
4. Marina, šuniuko American Bully savininkė iš veislyno Dognik Bulls. Ukraina
„Beha yra puikus šuo. Ji yra kišeninio tipo, bet labai judri ir aktyvi. Gatvėje draugauja su kitais šunimis, žmonėmis, vaikais. Su ja problemų nėra. Ji tinka bet kokiam pramoniniam maistui, nepaisant to, kad turi mėlyną spalvą. Kai tik ieškojau šuniuko, perskaičiau, kad mėlynieji Amerikos buliai dažnai turi alergiją. Bet mums pasisekė su veislynu ir su šunimi. Beha laimėjo keletą parodų, atsivedė vadą šuniukų.
Noriu padėkoti visiems mūsų šunų šeimininkams. Už meilę savo augintiniams, už rūpinimąsi jais. Už tai, kad mes nesuklydome, kai pardavėme jiems šuniukus.
„American Bully“ apžvalgos nėra tik straipsnis, tai istorija apie didelę ir draugišką daugianacionalinę Dognik Bulls šeimą.
Norėdami sužinoti daugiau apie American Bully veislę arba įsigyti American Bully šuniuką, parašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls