American bully atsauksmes

American bully atsauksmes
Mēs esam viena no lielākajām American Bully audzētavām Eiropā — Dognik Bulls. Šodien mēs runāsim par tēmu: American Bully atsauksmes.


Labākais veids, kā pastāstīt par American Bullies, ir mūsu audzētavas īpašnieku atsauksmes.
1. Kristīna, American Bully īpašniece no audzētavas Dognik Bulls. Maskava, Krievija.
«Es mīlu savu amerikāņu kausli vairāk nekā jebkurš cits. Viņa ir ļoti foršs suns. Un ar lielisku veselību. Mums nav alerģijas. Reizi pusgadā veicam sirds ultraskaņu, veicam vispārējo asins analīzi un bioķīmisko asins analīzi — suns ir pilnīgi vesels. Viņai ir spēcīgas veselīgas locītavas, laba elpošana, izturība pitbulterjera līmenī. Un viņa ir ļoti skaista.»
2. Inga, American Bully īpašniece no audzētavas Dognik Bulls. Īrija.
“Mūsu Ache patīk skatīties TV, īpaši pārraides ar dzīvniekiem. Viņai patīk staigāt un gulēt gultā ar manu meitu. Viņš ļoti līdzinās savam Ilinoisas tētim, un es priecājos. Mēs vēlējāmies, lai mūsu kucēns aug kā tētis. Bērnistaba palīdzēja izvēlēties kucēnu no pareizā pārošanās, jau no bērnības stāstīja, kāds kucēns mums vajadzīgs. Tagad mēs izbaudām katru dienu kopā. ”
3. Tatjana, American Bully īpašniece no audzētavas Dognik Bulls. Ukraina.
«Mūsu Stallone ir ideāls. Viņš ir spēcīgs, ātrs, izturīgs. Mēs braucam ar viņu uz izstādēm un piedalāmies sporta sacensībās stipriem suņiem. Viņš ļoti mīl visu mūsu ģimeni. Zina, kā aizsargāties. Zivju galvas nemaz nemīl, bet mīl zivis. Mēs viņu pat divas reizes audzējām, un mums bija brīnišķīgi kucēni. Paldies par tik skaisto, tīrasiņu suni.”
4. Marina, American Bully īpašniece no audzētavas Dognik Bulls.
“Beha ir lielisks suns. Viņa ir kabatas tipa, bet ļoti mobila un aktīva. Uz ielas ir draugi ar citiem suņiem, cilvēkiem, bērniem. Ar viņu nav nekādu problēmu. Viņa ir piemērota jebkurai rūpnieciskai pārtikai, neskatoties uz to, ka viņai ir zila krāsa. Kad tikko meklēju kucēnu, lasīju, ka zilajiem amerikāņu buļļiem bieži ir alerģija. Bet mums paveicās ar audzētavu un ar suni. Beha uzvarēja vairākās izstādēs, dzemdēja kucēnu metienu.”
Vēlos pateikties visiem mūsu suņu saimniekiem. Par mīlestību pret saviem mājdzīvniekiem, par rūpēm par tiem. Par to, ka mēs nekļūdījāmies, pārdodot viņiem kucēnus.
American Bully atsauksmes nav tikai raksts, šis ir stāsts par lielu un draudzīgu daudznacionālu Dognik Bulls ģimeni.
Lai uzzinātu vairāk par American Bully šķirni vai iegādātos American Bully kucēnu, rakstiet mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls