American bully augintojai Lietuvoje


Oficialūs Lietuvos Amerikos Bully veisėjai ABKC (American Bully Kennel Club) sistemoje. American bully veislynas Dognik Bulls.
Čia galite įsigyti „pocket“ ir „Standartinio“ tipo „American Bully“ šuniuką.
Kodėl verta rinktis mus kaip geriausius Amerikos Bully veisėjus:
— su American Bully veisle beveik 10 metų
— veisime naudojame tik sveikus, ištirtus šunis
– Mūsų asmeniniai šunys yra ilgaamžiai. Mūsų Amerikos chuliganai netampa neįgalūs būdami 6 ar 7 metų.
– mūsų buliai turi gerą sveiką širdį, plaučius, sąnarius. Jie laisvai kvėpuoja, bėgioja tarpusavyje, bėgioja su dviračiu, plaukia upėse ir ežeruose.
– mūsų buliai gyvena su vaikais, gyvena su kitais augintiniais. Visiškai socialiai saugūs šunys
Visada galite susisiekti su mūsų American Bully Lithuania Dognik Bulls veislynu, papasakoti apie savo šeimą ir pageidavimus šuniukui. Kokios lyties, spalvos, charakterio norite, pakuotės ar standarto, kada (dabar ar po šešių mėnesių). Ir mes parinksime šuniuką, kuris puikiai tiks jūsų šeimai.
American Bullies yra malonūs šeimos šunys, tačiau galingos išvaizdos. Jų raumenys yra gražiai išreikšti, jie turi labai dideles galvas ir malonias akis. Gatvėje šie šunys atrodo labai įspūdingai ir patraukia visų aplinkinių dėmesį.
Visi šuniukai, kuriuos parduodame veislyne, turi europinį veterinarinį pasą, skiepai pagal amžių, veterinaro apžiūra, registruota mikroschema, ABKC kilmės dokumentai. Veisiame tik sveikus Amerikos bulius.
Esame pelnytai laikomi geriausiu American Bully veislynu Lietuvoje.
Norėdami įsigyti American Bully šuniuką Lietuvoje, parašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Jei negalite atsiimti šuniuko asmeniškai, padėsime pristatyti. Mūsų Amerikos buliai gyvena 20 pasaulio šalių ir tai nėra riba!
Pagarbiai, Amerikos patyčių veisėja Veronika Voitovska