American bully charakter
Vitajte na stránke chovateľskej stanice American Bully Dognik Bulls.
Hlavné povahové črty amerického bully, ktoré boli chované desaťročia: prívetivosť k ľuďom a domácim miláčikom, veľká láska a náklonnosť k rodine, nekonfliktný charakter, nedostatok hnevu a agresivity.


Sú všetci americkí bully priateľskí k ľuďom? Z väčšej časti sú všetci predstavitelia plemena veľmi dobrí s ľuďmi. Toto plemeno bolo vyšľachtené podľa tohto princípu, preto je táto kvalita charakteru u amerického Bullyho dobre zafixovaná. Aj keď v niektorých krajinách, napríklad v Amerike, je americký tyran XL naučený chrániť a chrániť majiteľa, nedôveru voči iným, ale to je voľba majiteľa každého psa. Ako majiteľ chovateľskej stanice American Bully nevidím zmysel mať plemeno, ktoré je dobré s ľuďmi a potom ho trénovať, aby nebolo také dobré s ľuďmi. Je lepšie si ihneď kúpiť služobného plemena psa.
Je pravda, že americké býky nebojujú s inými zvieratami? Tyranské fenky sú spravidla pokojnejšie, mierumilovnejšie a priateľské. Samce tiež, ale nezabúdajme, že samec je samec. Stále sa stará o svoju rodinu, svoje územie a je náročnejší na ostatné zvieratá. Toto nezávisí od plemena, táto vlastnosť je v zásade vlastná mužom. Všetci muži s dobre vyvinutými inštinktmi. Ak si chcete kúpiť dobré šteniatko American Bully, je lepšie zvážiť fenku. Variant, že tento pes bude ku každému maximálne priateľský, je viac, ako keď si kúpite samca American Bully.
Americkí bully veľmi milujú svoju rodinu. Toto je overený fakt. Naša chovateľská stanica Dognik Bulls má veľmi veľké množstvo tyranov a garantujem vám, že sú to výborné rodinné psy.
— Nekonfliktná povaha amerického bully. Tyrani boli vyšľachtení ako silní, okázalí spoloční psi, ale s láskavou povahou. Naozaj sa vyhýbajú konfliktom, ako sa len dá a nereagujú na provokácie iných psov. Tiež sa nesnažia dominovať vo svojich rodinách, ale dokonale chápu svoje miesto v rodine. Ako milované zvieratko.
— Americké bully boli chované tak, aby neboli zlomyseľné alebo agresívne. Túto vlastnosť možno nájsť u niektorých individuálnych psov, ale vo všeobecnosti sa plemeno vyznačuje absenciou agresivity a zooagresie.
Ak sa chcete poradiť ohľadom plemena American Bully, dozvedieť sa viac o povahe American Bully alebo si kúpiť šteniatko American Bully, napíšte na:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls