American bully: foto, popis plemene, povaha, cena
Vítejte v chovatelské stanici American Bully Dognik Bulls. Řeknu vám o plemeni American Bully, povaze, ceně. Ukážu vám fotky amerických bullies z naší chovatelské stanice. O tyranovi a popsat plemeno totiž bude moci vyprávět jen chovatel a majitel chovatelské stanice.
Od roku 2016 žijeme a pracujeme s plemenem American Bully.
American Bully Popis: Jedná se o silné, agilní, rodinné společníky psů. Byli vyšlechtěni z amerických pitbulteriérů, stafordšírských teriérů a buldoků. Od svých předků proto převzali různé povahové a vzhledové rysy. Rodištěm plemene American Bully jsou Spojené státy americké.
Američtí býci mají silné kosti, dobře vyvinuté svaly, silné hlavy a silné spodní čelisti. Existuje několik typů amerických tyranů. Nejmenší jsou kapesní býci. Střední — bully standard. Největší jsou americké Bully XL. V naší chovatelské stanici chováme American Bullies v typu «Pocket» a «Standard». Můžete si u nás koupit štěně.
American Bully Osobnost: Jsou to přátelští psi. Milují lidi i zvířata. Žijí v rodinách s dětmi jakéhokoli věku. Muži jsou o něco vážnější než ženy.
Cena American Bully. Průměrná cena amerického tyrana v naší chovatelské stanici je 2000-2500 eur. Cena štěněte tyrana se odvíjí od krytí (krytí v chovatelské stanici nebo krytí s výjezdem do zahraničí), od konkrétního štěněte a jeho anatomie a vyhlídek na výstavy a chov.
Fotografie amerického bully z chovatelské stanice Dognik Bulls:


Chcete-li se poradit ohledně plemene American Bully nebo si koupit štěně American Bully, napište nám:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls