American bully: foto, šķirnes apraksts, raksturs, cena
Laipni lūdzam audzētavā American Bully Dognik Bulls. Pastāstīšu par American Bully šķirni, raksturu, cenu. Es jums parādīšu American Bullies fotogrāfijas no mūsu audzētavas. Galu galā tikai audzētājs un audzētavas īpašnieks varēs pastāstīt par kausli un aprakstīt šķirni.
Mēs dzīvojam un strādājam ar American Bully šķirni kopš 2016. gada.
Amerikāņu bully Apraksts: Šie ir spēcīgi, veikli, ģimenes suņi pavadoņi. Tie tika audzēti no amerikāņu pitbulterjeriem, Stafordšīras terjeriem un buldogiem. Tāpēc viņi no saviem senčiem pārņēma dažādas rakstura un izskata iezīmes. American Bully šķirnes dzimtene ir Amerikas Savienotās Valstis.
Amerikāņu buļļiem ir spēcīgi kauli, labi attīstīti muskuļi, spēcīgas galvas un spēcīgi apakšžokļi. Ir vairāki amerikāņu huligānisma veidi. Vismazākie ir pocket buļļi. Vidējs — kausla standarts. Lielākie ir American Bully XL. Mūsu audzētavā mēs turam American Bullies «Kabatas» un «Standarta» tipa. Pie mums var iegādāties kucēnu.
Amerikāņu bully personība: tie ir draudzīgi suņi. Viņi mīl cilvēkus un dzīvniekus. Viņi dzīvo ģimenēs ar jebkura vecuma bērniem. Tēviņi ir nedaudz nopietnāki nekā mātītes.
American Bully cena. Amerikāņu bully vidējā cena mūsu audzētavā ir 2000-2500 eiro. Bully kucēna cena ir atkarīga no pārošanās (pārošanās audzētavā vai pārošanās ar došanos uz ārzemēm), no konkrētā kucēna un tā anatomijas un izstāžu un audzēšanas perspektīvām.
Amerikāņu bully fotoattēls no audzētavas Dognik Bulls:


Lai saņemtu padomu par American Bully šķirni vai iegādātos American Bully kucēnu, rakstiet mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls