American bully: foto, tõu kirjeldus, iseloom, hind
Tere tulemast American Bully Dognik Bullsi kennelisse. Ma räägin teile American Bully tõust, iseloomust, hinnast. Näitan teile fotosid meie kennelist American Bullies’ist. Lõppude lõpuks saavad kiusajast rääkida ja tõugu kirjeldada ainult kasvataja ja kenneli omanik.
Oleme Ameerika Bully tõuga elanud ja töötanud alates 2016. aastast.
American Bully Kirjeldus: Need on võimsad, väledad, perekondlikud seltsikoerad. Neid kasvatati Ameerika pitbullterjeritest, staffordshire’i terjeritest ja buldogidest. Seetõttu võtsid nad esivanematelt erinevaid iseloomu ja välimuse jooni. American Bully tõu sünnikoht on Ameerika Ühendriigid.
Ameerika pullidel on tugevad luud, hästi arenenud lihased, võimas pead ja tugevad alalõuad. Ameerika kiusajaid on mitut tüüpi. Kõige väiksemad on taskupullid. Keskmine – kiusaja standard. Suurimad on American Bully XL. Meie kennelis hoiame «Tasku» ja «Standard» tüüpi Ameerika kiusajaid. Meilt saad osta kutsika.
American bully isiksus: nad on sõbralikud koerad. Nad armastavad inimesi ja loomi. Nad elavad peredes, kus on igas vanuses lapsi. Isased on veidi tõsisemad kui emased.
American Bully hind. Ameerika kiusaja keskmine hind meie kennelis on 2000-2500 eurot. Kiusatava kutsika hind sõltub paaritusest (paaritamine kennelis või paaritamine välismaale minekuga), konkreetsest kutsikast ja tema anatoomiast ning näituse- ja aretusperspektiivist.
Foto American Bully koerakuudist Dognik Bulls:


American Bully tõu kohta nõu saamiseks või American Bully kutsika ostmiseks kirjuta meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls