American bully: fotoğraf, cins tanımı, karakter, fiyat
American Bully Dognik Bulls çiftliğine hoş geldiniz. Sizlere American Bully cinsini, karakterini, fiyatını anlatacağım. Size çiftliğimizden Amerikan Zorbalarının fotoğraflarını göstereceğim. Ne de olsa, sadece yetiştirici ve kulübenin sahibi kabadayı hakkında bilgi verebilecek ve cinsi tanımlayabilecektir.
2016 yılından beri American Bully cinsi ile birlikte yaşıyor ve çalışıyoruz.
American Bully Açıklama: Bunlar güçlü, çevik, aile refakatçisi köpeklerdir. Amerikan Pit Bull Teriyerleri, Staffordshire Teriyerleri ve Bulldoglardan yetiştirildiler. Bu nedenle atalarından farklı karakter ve görünüm özellikleri aldılar. American Bully cinsinin anavatanı Amerika Birleşik Devletleri’dir.
Amerikan Boğalarının güçlü kemikleri, iyi gelişmiş kasları, güçlü kafaları ve güçlü alt çeneleri vardır. Birkaç Amerikan Zorbası türü vardır. En küçüğü cep boğalarıdır. Orta — zorba standardı. En büyüğü American Bully XL’dir. Çiftliğimizde «Cep» ve «Standart» tiplerde American Bullies bulunduruyoruz. Bizden yavru satın alabilirsiniz.
American Bully Kişiliği: Dost canlısı köpeklerdir. İnsanları ve hayvanları severler. Her yaşta çocuğu olan ailelerde yaşıyorlar. Erkekler kadınlardan biraz daha ciddidir.
American Bully fiyatı. Bir Amerikan zorbasının çiftliğimizdeki ortalama fiyatı 2000-2500 Euro’dur. Zorba bir köpek yavrusu fiyatı, çiftleşmeye (kulübede çiftleşme veya yurtdışına çıkma ile çiftleşme), belirli köpek yavrusu ve anatomisine ve sergiler ve üreme beklentilerine bağlıdır.
Dognik Bulls çiftliğinden bir Amerikan Bully  fotoğrafı:


American Bully ırkı hakkında tavsiye almak veya bir American Bully yavrusu satın almak için bize yazın:
E-posta: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls