American bully: fotografia, popis plemena, povaha, cena
Vitajte v chovateľskej stanici American Bully Dognik Bulls. Poviem vám o plemene American Bully, povahe, cene. Ukážem vám fotky American Bullies z našej chovateľskej stanice. Veď o tyranovi a popísať plemeno bude vedieť len chovateľ a majiteľ chovateľskej stanice.
Od roku 2016 žijeme a pracujeme s plemenom American Bully.
American Bully Popis: Sú to silné, agilné, rodinné spoločenské psy. Boli vyšľachtené z amerických pitbulteriérov, stafordšírskych teriérov a buldogov. Od svojich predkov preto prevzali rôzne povahové a výzorové črty. Rodiskom plemena American Bully sú Spojené štáty americké.
Americkí býci majú silné kosti, dobre vyvinuté svaly, silné hlavy a silné spodné čeľuste. Existuje niekoľko typov amerických tyranov. Najmenší sú vreckoví býci. Stredný — štandartný. Najväčšie sú americké Bully XL. V našej chovateľskej stanici chováme American Bullies v typoch «Pocket» a «Standard». Môžete si u nás kúpiť šteniatko.
Osobnosť american bully: Sú to priateľskí psi. Milujú ľudí a zvieratá. Žijú v rodinách s deťmi akéhokoľvek veku. Muži sú o niečo vážnejší ako ženy.
Cena American Bully. Priemerná cena amerického tyrana v našej chovateľskej stanici je 2000-2500 eur. Cena šteniatka tyrana závisí od krytia (párenie v chovateľskej stanici alebo krytie s odchodom do zahraničia), od konkrétneho šteniatka a jeho anatómie a perspektívy na výstavy a chov.
Fotografia american bully z chovateľskej stanice Dognik Bulls:


Ak chcete získať radu ohľadom plemena American Bully alebo si kúpiť šteniatko American Bully, napíšte nám:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls