American bully iseloomu
Tere tulemast American Bully kenneli Dognik Bulls lehele.
Aastakümneid aretatud American Bully peamised iseloomujooned: sõbralikkus inimeste ja lemmikloomade vastu, suur armastus ja kiindumus oma pere vastu, konfliktivaba iseloom, vähene viha ja agressiivsus.


Kas kõik Ameerika bully on inimeste suhtes sõbralikud? Enamasti on kõik tõu esindajad inimestega väga head. Seda tõugu kasvatati selle põhimõtte järgi, seetõttu on see iseloomuomadus American Bully’s hästi fikseeritud. Kuigi mõnes riigis, näiteks Ameerikas, õpetatakse Ameerika bully XL-i omanikku kaitsma ja kaitsma, umbusaldust teiste vastu, kuid see on iga koera omaniku valik. American Bully kenneliomanikuna ei näe ma mõtet omada tõugu, mis on inimestega hea ja seejärel koolitada teda inimestega mitte nii hästi läbi saama. Parem on siis kohe osta teenindustõu koer.
Kas vastab tõele, et Ameerika bully ei võitle teiste loomadega? Kiusatavad emased on reeglina rahulikumad, rahumeelsemad ja sõbralikumad. Isased ka, aga ärgem unustagem, et isane on isane. Ta hoolib endiselt oma perest, oma territooriumist ja on teiste loomade suhtes nõudlikum. See ei sõltu tõust, see omadus on põhimõtteliselt isastele omane. Kõik hästi arenenud instinktidega isased. Kui soovite osta head American Bully kutsikat, on parem kaaluda emast. Võimalus, et see koer on kõigiga võimalikult sõbralik, on rohkem kui siis, kui ostate isase American Bully.
-Ameerika kiusajad armastavad oma perekonda väga. See on tõestatud fakt. Meie kennelis Dognik Bulls on väga palju kiusajaid ja garanteerin teile, et tegemist on suurepäraste perekoertega.
American Bully konfliktivaba olemus. Kiusajatest kasvatati võimsad, efektsed seltsikoerad, kuid kiindumusega. Nad tõesti väldivad konflikte nii palju kui võimalik ega reageeri teiste koerte provokatsioonidele. Samuti ei püüa nad oma peres domineerida, vaid mõistavad suurepäraselt oma kohta perekonnas. Nagu armastatud lemmikloom.
— Ameerika pullid kasvatati selleks, et nad ei oleks tigedad ega agressiivsed. Seda omadust võib leida mõnel üksikul koeral, kuid üldiselt iseloomustab tõugu agressiivsuse ja zooagressiivsuse puudumine.
Kui soovid saada nõu American Bully tõu kohta, saada rohkem teavet American Bully iseloomu kohta või osta American Bully kutsikat, kirjuta:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls