American Bully Kennel Czech Republic

American Bully Kennel Czech Republic


Vítejte v profesionální školce American Bully „Dognik Bulls“! Naše školka byla jednou z prvních, která do země přivedla americké tyrany. Začali jsme v roce 2011. Všichni naši američtí bullies mají rodokmen ABKC (American Bully Kennel Club — nejlepší a nejspolehlivější rodokmen na světě). Jmenuji se Veronika Voitovská, jsem lékařka, odborná psovodka, rozhodčí soutěží psích sportů, rozhodčí na výstavách v Evropě. Společně s manželem jsme organizovali chovatelskou stanici Dognik Bulls pro americké bully v ČR. Do naší chovatelské stanice jsme přivezli nejlepší zástupce plemene z celého světa — z Ameriky, Itálie, Ruska. Během této doby jsme získali bohaté zkušenosti s výchovou, chovem a životem s úžasnými americkými bullies. Všechny tyto znalosti sdílíme s majiteli našich štěňat American Bully 24/7.
V naší školce American Bully v České republice můžete najít a zakoupit štěně typu „kapesní“, „standardní“, „klasické“. Toto jsou krásné a svalnaté dospělé americké tyrany, které máme v naší chovatelské stanici:

Pečlivě sledujeme zdraví našich psů a také pomáháme všem našim štěňatům a jejich majitelům. Koneckonců, americký Bully je možná váš první pes ve vašem životě. A potřebujete mentora, který vám vždy řekne a pomůže v jakékoli situaci. Proto, když prodáváme štěňata Czech American Bully, poskytujeme komplexní podporu po prodeji.
Jaké barvy American Bully si u nás můžete koupit? Modrá, modrá trikolóra, lila, lila tricolor, čokoládová, čokoládová trikolóra, červená.
Jak rezervovat štěně American Bully z naší chovatelské stanice v ČR? Napište nám a řekněte nám o sobě. Jaký typ štěněte si přejete: „kapesní“, „standardní“, „klasické“. Muž nebo žena? Jakou barvu? Promluvíme si s vámi a najdeme vám to nejlepší, nejvhodnější štěně do vaší rodiny. Průměrná cena za štěně Czech American Bully z naší chovatelské stanice je 2000 eur. Štěňata z odchovů (pokud bereme fenu k psovi, který žije v jiné zemi) jsou dražší. Venkovní chovy pomáhají přidat do našich chovných linií špičkové samce American Bully. Proto jsou tak důležité pro plemeno, pro chovatelskou stanici. A pro běžného majitele je to šance pořídit si American Bully té nejvyšší kvality.
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Chovatelská stanice má aktuálně na prodej štěňata. Napište nám a my vám ukážeme fotky a videa štěňátek, ale i jejich rodičů.
Pokud nežijete v naší zemi, není to problém! Koneckonců dodáváme naše American Bullies do celého světa. Naši američtí tyrani žijí v Americe, Finsku, Švédsku, Dánsku, Estonsku, Lotyšsku, Litvě, Bělorusku, Ukrajině, Rusku, České republice, Polsku, Irsku, Itálii, Velké Británii, Skotsku, Německu, Rakousku, Rumunsku, Švýcarsku, Francii, Holandsku , Španělsko, Belgie, Bulharsko. Pomáháme organizovat dodávky po celém světě (nejčastěji je nosíme sami „z ruky do ruky“). Buď můžete přijet, nebo přiletět k nám do školky. Seznamte se se všemi štěňaty a jejich rodiči. Vítejte v nejlepší chovatelské stanici American Bully!
S pozdravem Veronika Voitovská, manažerka a majitelka americké školky «Dognik Bulls».