American Bully Kennel Czech Republic
Vítejte na stránce chovatelské stanice American Bully Czech Republic «Dognik Bulls». Již téměř 10 let jsme majiteli tohoto plemene a můžeme vám o něm říci vše. Každý rok se v naší chovatelské stanici narodí 2-3 vrhy American Bully a máme štěňata Bully na prodej.
Jaká je osobnost amerického Bully z Dognik Bulls? Naši psi jsou rodinní psi, velmi milují a váží si své rodiny. Milují procházky a cestování, turistiku v lese a k řece/jezeru. Jsou skvělé v autech i MHD. Přátelský s ostatními psy. Ale pamatujte: samci jakéhokoli plemene jsou vždy vážnější než samice. Proto neprodáváme samce American Bully do rodin, které již samce mají. Ale rádi vám nabídneme ke koupi měkkou a milou fenku.
Jak vypadá americký bully z Dognik Bulls? Jedná se o středně velké psy (Pocket a Standard), s dobrou anatomií. Jsou silní, s velkými reliéfními hlavami, s dobrými širokými nozdrami, což jim umožňuje dobře dýchat a nebojí se tepla. Všichni psi jsou dobře osvalení. Naše hlavní barvy v chovatelské stanici Czech American Bully jsou lila, modrá, trikolóra, čokoládová okram.
Naše první americké bullies jsme si přivezli z USA, Itálie, Ruska (ale narodili se ze psů z USA). Po letech máme vlastní chov, na který jsme velmi hrdí. V naší chovatelské stanici American bully Czech Republic Dognik Bulls se rodí štěňata v «kapesním» a «standardním» typu.
Jaká je cena American Bully v české chovatelské stanici? U kvalitních psů držíme průměrnou cenu, která je 2000-2500 eur. Proč je tato cena vyšší než cena za štěně amerického stafordšírského teriéra nebo amerického pitbulteriéra? Americký bully je poměrně masivní plemeno. Chov štěněte těžkého plemene je dražší než výchova štěněte lehkého plemene. To je více vitamínu, více chondroprotektorů pro tlapky, kyčle, klouby a vazy. Štěňata a dospělí psi amerického bully obecně vyžadují více péče. Ani krmivo pro American Bullies se už nekupuje pro střední, ale pro velká plemena a je dražší.
Ženy American Bully často rodí císařským řezem. proč tomu tak je? Tato vlastnost byla předána od předků plemene, anglických buldočků. Císařský řez u nás stojí asi 800 eur. Kdežto fenky amerického stafordšírského teriéra nebo amerického pitbulteriéra spíše porodí samy. Ne vždy, ale častěji. Pro průměrného majitele, který si jen chce koupit dobrého American Bully, to není tak důležité. Pokud si ale budete pořizovat fenku a mít od ní v budoucnu děti, myslete na to předem. Ve vašem městě byste měli mít dobrého veterináře připraveného pomoci vám při porodu.
U plemene American Bully je přijatelných mnohem více barev než u jiných plemen — jedná se o vzácné lila, blue, tricolor, merle.
Dovolte mi ukázat vám, jak vypadají naši dospělí američtí bullies z chovatelské stanice Dognik Bulls:


Pokud si chcete zarezervovat štěně American Bully v naší chovatelské stanici, napište nám. Řekněte nám o sobě: své jméno, věk, kde žijete (venkov, město, byt nebo dům), kolik lidí máte v rodině, zda je někdo alergický na zvířata, zda jsou v domě malé děti a kolik jich je Jsou v domě další domácí zvířata a kolik jich je? Zde můžete psát:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls
Poté se rozhodneme, jaký typ, povahu, barvu, pohlaví štěněte si přejete. Rozhodneme se, jaké krytí v naší chovatelské stanici Vám vyhovuje. Pokud se štěňata již narodila, můžete zaplatit rezervační zálohu (500 eur z celkové ceny štěněte). Pokud se ještě nenarodila štěňata vytoužených rodičů, platíte i rezervační zálohu za právo výběru. 1,2,3 právo vybrat si muže nebo ženu. To znamená, že když se narodí štěňata, budete mít na výběr 1, 2 nebo 3 štěně ve věku 4 týdnů. Do této chvíle obdržíte mnoho fotografií a videí štěňat a vyberete si svého přítele. Pokud bydlíte u nás, můžete se se všemi štěňátky osobně přijet seznámit. Štěňata odcházejí do nových domovů po prvním očkování, s registrovaným mikročipem, s průkazem původu, s evropským veterinárním pasem. Pokud žijete v jiné zemi, zvažte náklady na dopravu. Pro štěňátko si můžete přijet osobně. Nebo můžeme štěně poslat licencovanou přepravní společností (platíte vy).