American Bully Kennel Czech Republic

American Bully Kennel Czech Republic

Vítejte v American Bully Kennel «Dognik Bulls» Česká republika.

Naše školka funguje od roku 2011. S plemenem American Bully žijeme od roku 2016.

Hlavní američtí býci pro chovatelskou stanici byli zakoupeni v Americe, Itálii, Rusku. Naši býci jsou vyšetřováni na genetická onemocnění původu. Pravidelné návštěvy veterináře na vyšetření (krevní test a ECHO-KG srdce). Pokud si přejete, chcete-li si koupit American Bully v naší chovatelské stanici v ČR, provádíme podobná vyšetření pro prodávaná štěňata (za poplatek).

Mezi absolventy American bully kennel Czech Republic jsou šampioni ABKC, šampioni v systému FCI, mistři Evropy a šampioni východní Evropy.

V chovu používáme zdravé psy, s dobrým osvalením, s dobrým pohybovým aparátem. Nemáme americké tyrany s úzkými nosními dírkami, které by nemohly dýchat a normálně žít. Milujeme zdravé psy všech plemen.

V naší chovatelské stanici si můžete zakoupit štěně American Bully Czech Republic v typu: kapesní, standardní, klasický.

Od dětství jsou štěňata vychovávána na superprémiovém krmivu. Naše školka se nachází v lese. Štěňata chodí a dýchají ten nejčistší vzduch. Prodáme nejzdravější štěňata.

Naši psi žijí ve 20 zemích světa. Pokud si nemůžete štěně vyzvednout osobně, pomůžeme zajistit doručení štěněte American Bully.

Pokud hledáte chovatelskou stanici American Bully v ČR, určitě nás kontaktujte:

Instagram Chovatelská stanice American Bully Czech Republic — dognikbulls

E-mail: dognikb@gmail.com

Na fotce vidíte American Bullies z chovatelské stanice Dognik Bulls: