American Bully Kennel Estonia

American Bully Kennel Estonia


Tere tulemast professionaalsesse American Bully lasteaeda “Dognik Bulls”! Meie lasteaed oli üks esimesi, kes tõi Ameerika kiusajad maale. Alustasime juba 2011. aastal. Kõik meie Ameerika kiusajad on ABKC sugupuuga (American Bully Kennel Club – parim ja usaldusväärseim sugupuu maailmas). Minu nimi on Veronika Voitovska, olen arst, asjatundlik koerajuht, koeraspordivõistluste kohtunik, kohtunik Euroopa näitustel. Korraldasime koos abikaasaga Ameerika kiusajate lasteaia Estonia “Dognik Bulls”. Tõusime oma kennelisse tõu parimad esindajad üle maailma — Ameerikast, Itaaliast, Venemaalt. Selle aja jooksul saime hulgaliselt kogemusi imeliste Ameerika kiusajate kasvatamisel, aretamisel ja koos elamisel. Kõiki neid teadmisi jagame oma American Bully kutsikate omanikega 24/7.
Meie American Bully kennelis Estonia on võimalik leida ja osta «pocket», «standard», «klassikaline» tüüpi kutsikaid. Need on kaunid ja lihaselised täiskasvanud Ameerika kiusajad, mida meie kennelis on:

Jälgime hoolikalt oma koerte tervist ning aitame ka kõiki oma kutsikaid ja nende omanikke. Lõppude lõpuks on võib-olla American Bully teie esimene koer teie elus. Ja teil on vaja mentorit, kes ütleb teile alati ja aitab teid igas olukorras. Seetõttu pakume Ameerika Bully kutsikate müügil Eestis igakülgset tuge pärast müüki.
Milliseid American Bully värve saate meilt osta? Sinine, sinine trikoloor, lilla, lilla trikoloor, šokolaad, šokolaadikolloor, punane.
Kuidas broneerida Ameerika Bully kutsikat meie kennelist Eestis? Kirjuta meile ja räägi endast. Millist tüüpi kutsikat soovite: «pocket», «standard», «klassikaline». Mees või naine? Mis värvi? Me räägime teiega ja leiame teie perele parima, sobivaima kutsika. Meie kennelist pärit Eesti Ameerika bully kutsika keskmine hind on 2000 eurot. Väljakasvatusest pärit kutsikad (kui viime emase isasele, kes elab teises riigis) on kallimad. Õues kasvatamine aitab meie aretusliinidesse lisada parimaid American Bully isaseid. Sellepärast on nad tõu, kenneli jaoks nii olulised. Ja tavaomanikule on see võimalus osta kõrgeima kvaliteediga American Bully.
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Kennelis on hetkel müügis kutsikad. Kirjuta meile ja näitame fotosid ja videoid kutsikatest, aga ka nende vanematest.
Kui te ei ela meie riigis, pole see probleem! Lõppude lõpuks toimetame oma Ameerika kiusajaid üle kogu maailma. Meie Ameerika kiusajad elavad Ameerikas, Soomes, Rootsis, Taanis, Eestis, Lätis, Leedus, Valgevenes, Ukrainas, Venemaal, Tšehhi Vabariigis, Poolas, Iirimaal, Itaalias, Suurbritannias, Šotimaal, Saksamaal, Austrias, Rumeenias, Šveitsis, Prantsusmaal, Hollandis , Hispaania, Belgia. Aitame korraldada kohaletoimetamist üle maailma (enamasti kanname seda ise “käest kätte”). Võite tulla või lennata meie lasteaeda. Tutvuge kõigi kutsikate ja nende vanematega. Tere tulemast parimasse American Bully kennelisse!
Lugupidamisega Veronika Voitovska, Ameerika bully “Dognik Bulls” juhataja ja omanik.