American bully kennel Estonia

Ameerika bully kennel Estonia
Tere tulemast Estonian American Bully kenneli «Dognik Bulls» lehele. Peaaegu 10 aastat oleme olnud selle tõu omanikud ja saame teile selle kohta kõike rääkida. Igal aastal sünnib meie kennelis 2-3 American Bully pesakonda ja meil on müügil Bully kutsikad.
Milline on Dognik Bullsi American Bully isiksus? Meie koerad on perekoerad, kes armastavad ja hindavad oma perekonda väga. Nad armastavad jalutuskäike ja reisimist, matkamist metsas ja jõe/järve äärde. Nad on suurepärased autodes ja ühistranspordis. Sõbralik teiste koertega. Kuid pidage meeles: iga tõu isased on alati tõsisemad kui emased. Seetõttu ei müü me American Bully isaseid peredele, kus on juba isaseid. Kuid hea meelega pakume teile pehme ja lahke emase ostmist.
Kuidas näeb välja Dognik Bullsi Ameerika kiusaja? Need on keskmise suurusega koerad (tasku ja standard), hea anatoomiaga. Nad on tugevad, suurte reljeefsete peadega, heade laiade ninasõõrmetega, mis võimaldab neil hästi hingata ega karda kuumust. Kõik koerad on hästi lihaselised. Meie põhivärvideks Estonian American Bully kennelis on lilla, sinine, trikoloor, šokolaadi okram.
Tõime oma esimesed Ameerika kiusajad USA-st, Itaaliast, Venemaalt (kuid nad sündisid USA koertest). Aastaid hiljem on meil oma aretus, mille üle oleme väga uhked. Meie ameerika bully Estonia Dognik Bullsi kennelis sünnivad kutsikad «pocket» ja «standard» tüüpi.
Mis on American Bully hind Eesti kennelis? Jätame kvaliteetkoerte keskmise hinna, mis on 2000-2500 eurot. Miks on see hind kõrgem kui Ameerika staffordshire’i terjeri või Ameerika pitbullterjeri kutsika hind? American Bully on üsna massiivne tõug. Rasket tõugu kutsika kasvatamine maksab rohkem kui kerget tõugu kutsika kasvatamine. See on rohkem vitamiini, rohkem kondroprotektoreid käppadele, puusadele, liigestele ja sidemetele. American Bully kutsikad ja täiskasvanud koerad vajavad üldiselt rohkem hoolt. Isegi American Bullies toitu ei osteta enam keskmistele, vaid suurtele tõugudele ja see on kallim.
Sageli sünnitavad American Bully emased keisrilõike kaudu. Miks nii? See omadus on pärandatud tõu esivanematelt, inglise buldogidelt. Keisrilõige meie riigis maksab umbes 800 eurot. Ameerika staffordshire’i terjeri või ameerika pitbullterjeri emased sünnitavad tõenäolisemalt ise. Mitte alati, aga sagedamini. Keskmise omaniku jaoks, kes soovib lihtsalt head American Bullyt osta, pole see nii oluline. Aga kui kavatsete osta emase ja saada temalt tulevikus lapsi, siis mõelge sellele eelnevalt. Teie linnas peaks olema hea loomaarst, kes on valmis teid sünnitusel abistama.
American Bully tõu puhul on vastuvõetavad palju rohkem värve kui teistel tõugudel — need on haruldased lilla, sinine, tricolor, merle.
Lubage mul näidata teile, millised näevad välja meie täiskasvanud Ameerika kiusajad Dognik Bullsi kennelist:


Kui soovid broneerida meie kennelis American Bully kutsikat, siis kirjuta meile. Rääkige kindlasti endast: oma nimi, vanus, elukoht (riik, linn, korter või maja), mitu inimest teie peres on, kas keegi on loomade suhtes allergiline, kas majas on väikseid lapsi ja kui palju on Kas majas on teisi lemmikloomi ja kui palju on? Siia saad kirjutada:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls
Seejärel otsustame, millist tüüpi, iseloomu, värvi, soo kutsikat soovite. Otsustame, milline paaritus meie kennelis teile sobib. Kui kutsikad on juba sündinud, saab tasuda broneeringu tagatisraha (500 eurot kutsika koguhinnast). Kui soovitud vanemate kutsikad pole veel sündinud, tasute valikuõiguse eest ka broneeringu tagatisraha. 1,2,3 õigus valida mees või naine. See tähendab, et kui kutsikad sünnivad, on teil valida 1,2 või 3 kutsikat 4 nädala vanuselt. Selleks hetkeks olete saanud palju fotosid ja videoid kutsikatest ning valite oma sõbra. Kui elate meie lähedal, võite tulla kõigi kutsikatega isiklikult tutvuma. Kutsikad lahkuvad uutesse kodudesse pärast esimest vaktsineerimist registreeritud mikrokiibiga, tõuraamatuga, Euroopa veterinaarpassiga. Kui elate teises riigis, kaaluge saatmiskulusid. Kutsikale saab tulla isiklikult järgi. Või saame kutsika tarnida litsentseeritud loomaveofirmaga (sina maksad).