American bully kennel Lithuania
Sveiki atvykę į Lietuvos American Bully kennel «Dognik Bulls» puslapį. Jau beveik 10 metų esame šios veislės savininkai ir galime apie tai papasakoti viską. Kasmet mūsų veislyne gimsta 2-3 American Bully vados ir parduodame Bully šuniukus.
Kokia yra „Dognik Bulls“ amerikiečio bully asmenybė? Mūsų šunys yra šeimos šunys, jie labai myli ir vertina savo šeimą. Jie mėgsta pasivaikščiojimus ir keliones, žygius miške ir prie upės / ežero. Jie puikiai tinka automobiliuose ir viešajame transporte. Draugiškas su kitais šunimis. Tačiau atminkite: bet kokios veislės patinai visada yra rimtesni nei pateles. Todėl mes neparduodame American Bully patinų šeimoms, kuriose jau yra patinų. Tačiau su malonumu pasiūlysime įsigyti švelnią ir malonią patelę.
Kaip atrodo American bully iš Dognik Bulls? Tai vidutinio dydžio šunys (kišeniniai ir standartiniai), geros anatomijos. Jie tvirti, didelėmis reljefinėmis galvomis, geromis plačiomis šnervėmis, leidžiančiomis gerai kvėpuoti ir nebijo karščio. Visi šunys yra gerai raumeningi. Mūsų pagrindinės spalvos Lietuvoje American Bully veislynas yra alyvinė, mėlyna, trispalvė, šokoladinė.
Pirmuosius amerikietiškus patyčias atsivežėme iš JAV, Italijos, Rusijos (bet jie gimė iš JAV šunų). Po daugelio metų mes turime savo veislę, kuria labai didžiuojamės. Mūsų veislyne American Bully Lithuania Dognik Bulls šuniukai gimsta «Pocket» ir «Standard» tipo.
Kokia American Bully kaina Lietuvos veislyne? Išlaikome vidutinę kokybiškų šunų kainą, kuri yra 2000-2500 eurų. Kodėl ši kaina didesnė už amerikiečių Stafordšyro terjero arba Amerikos pitbulterjero šuniuko kainą? American Bully yra gana masyvi veislė. Sunkios veislės šuniuko auginimas kainuoja daugiau nei lengvos veislės šuniuko auginimas. Tai daugiau vitamino, daugiau chondroprotektorių letenoms, klubams, sąnariams ir raiščiams. „American Bully“ šuniukams ir suaugusiems šunims paprastai reikia daugiau priežiūros. Net Amerikos Bullies maistas perkamas nebe vidutinėms, o didelėms veislėms ir yra brangesnis.
Dažnai American Bully patelės gimdo per cezario pjūvį. Kodėl taip? Ši savybė buvo perduota iš veislės protėvių – anglų buldogų. Cezario pjūvis mūsų šalyje kainuoja apie 800 eurų. Tuo tarpu amerikiečių Stafordšyro terjero ar Amerikos pitbulterjero patelės dažniau atsiveda pačios. Ne visada, bet dažniau. Paprastam savininkui, kuris tik nori nusipirkti gerą American Bully, tai nėra taip svarbu. Bet jei ketinate pirkti patelę ir ateityje susilauksite iš jos vaikų, pagalvokite apie tai iš anksto. Savo mieste turėtumėte turėti gerą veterinarijos gydytoją, pasiruošusį padėti jums gimdyti.
American Bully veislėje priimtina daug daugiau spalvų nei kitose veislėse – tai retos alyvinės, mėlynos, trispalvės, merle.
Leiskite parodyti, kaip atrodo mūsų suaugusieji American bully iš veislyno Dognik Bulls:


Jei norite rezervuoti American Bully šuniuką mūsų veislyne, parašykite mums. Būtinai papasakokite apie save: savo vardą, amžių, kur gyvenate (šalis, miestas, butas ar namas), kiek jūsų šeimoje yra žmonių, ar kas nors nėra alergiškas gyvūnams, ar namuose yra mažų vaikų. ir kiek yra Ar namuose yra kitų augintinių ir kiek jų yra? Rašyti galite čia:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls
Tada nuspręsime kokio tipo, charakterio, spalvos, lyties šuniuko norite. Mes nuspręsime, kuris poravimas mūsų veislyne jums tinka. Jei šuniukai jau gimę, galite sumokėti užsakymo užstatą (500 eurų nuo visos šuniuko kainos). Jei norimų tėvų šuniukai dar negimę, už teisę rinktis sumokate ir rezervacijos užstatą. 1,2,3 teisė pasirinkti vyrą ar moterį. Tai reiškia, kad gimus šuniukams turėsite 1, 2 arba 3 šuniuko pasirinkimą 4 savaičių amžiaus. Iki to laiko gausite daug šuniukų nuotraukų ir vaizdo įrašų ir išsirinksite savo draugą. Jei gyvenate šalia mūsų, galite atvykti asmeniškai susipažinti su visais šuniukais. Šuniukai į naujus namus iškeliauja po pirmos vakcinacijos, su registruota mikroschema, su kilmės dokumentais, su Europos veterinariniu pasu. Jei gyvenate kitoje šalyje, apsvarstykite siuntimo išlaidas. Galite atvykti pasiimti šuniuko asmeniškai. Arba galime išsiųsti šuniuką licencijuotą gyvūnų pervežimo įmonę (mokate jūs).