American bully kennel Poland
Witamy na stronie hodowli American Bully Polska «Dognik Bulls». Od prawie 10 lat jesteśmy właścicielami tej rasy i możemy Wam o niej powiedzieć wszystko. Co roku w naszej hodowli rodzą się 2-3 mioty rasy American Bully i mamy na sprzedaż szczenięta rasy Bully.
Jaka jest osobowość American Bully z Dognik Bulls? Nasze psy są psami rodzinnymi, bardzo kochają i cenią swoją rodzinę. Uwielbiają spacery i podróże, wędrówki po lesie i nad rzekę/jezioro. Świetnie sprawdzają się w samochodach i komunikacji miejskiej. Przyjazny w stosunku do innych psów. Ale pamiętaj: samce każdej rasy są zawsze poważniejsze niż samice. Dlatego nie sprzedajemy samców American Bully rodzinom, które już mają samce. Ale z przyjemnością zaproponujemy Ci zakup miękkiej i miłej suczki.
Jak wygląda American Bully z Dognik Bulls? Są to psy średniej wielkości (Pocket i Standard), o dobrej budowie anatomicznej. Są mocne, z dużymi wypukłymi głowami, z dobrymi szerokimi nozdrzami, co pozwala im dobrze oddychać i nie boją się upału. Wszystkie psy są dobrze umięśnione. Nasze główne kolory w hodowli American Bully Poland to liliowy, niebieski, tricolor, czekoladowy.
Pierwsze amerykańskie Bully przywieźliśmy z USA, Włoch, Rosji (ale urodzili się z psów z USA). Po latach mamy własną hodowlę, z której jesteśmy bardzo dumni. W naszej hodowli American Bully Poland Dognik Bulls rodzą się szczenięta w typie «Pocket» i «Standard».
Jaka jest cena American Bully w polskiej hodowli? Utrzymujemy średnią cenę za dobre psy, która wynosi 2000-2500 euro. Dlaczego ta cena jest wyższa niż cena szczeniaka American Staffordshire Terrier lub American Pit Bull Terrier? American Bully to dość masywna rasa. Wychowanie szczeniaka rasy ciężkiej kosztuje więcej niż wychowanie szczeniaka rasy lekkiej. To więcej witamin, więcej chondroprotektorów dla łap, bioder, stawów i więzadeł. Szczenięta i dorosłe psy American Bully na ogół wymagają więcej opieki. Nawet karma dla American Bullies nie jest już kupowana dla średnich, ale dla dużych ras i jest droższa.
Często samice American Bully rodzą przez cesarskie cięcie. Dlaczego? Ta cecha została przekazana przez przodków rasy, buldogi angielskie. Cesarskie cięcie w naszym kraju kosztuje około 800 euro. Natomiast samice rasy American Staffordshire Terrier lub American Pit Bull Terrier są bardziej skłonne do samodzielnego rodzenia. Nie zawsze, ale częściej. Dla przeciętnego właściciela, który chce kupić dobrego American Bully, nie jest to takie ważne. Ale jeśli zamierzasz kupić samicę i mieć od niej dzieci w przyszłości, pomyśl o tym z wyprzedzeniem. Powinieneś mieć dobrego lekarza weterynarii w swoim mieście gotowego do pomocy przy porodzie.
W rasie American Bully akceptowalnych jest znacznie więcej kolorów niż u innych ras — są to rzadkie liliowe, niebieskie, trójkolorowe, merle.
Pokażę Wam jak wyglądają nasze dorosłe American Bullies z hodowli Dognik Bulls:


Jeśli chcesz zarezerwować szczeniaka rasy American Bully w naszej hodowli, napisz do nas. Koniecznie opowiedz nam o sobie: imię, wiek, gdzie mieszkasz (kraj, miasto, mieszkanie czy dom), ile masz osób w rodzinie, czy ktoś ma alergię na zwierzęta, czy w domu są małe dzieci i ile ich jest Czy w domu są inne zwierzęta domowe i ile ich jest? Możesz napisać tutaj:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls
Wtedy zdecydujemy jaki typ, charakter, kolor, płeć szczeniaka chcesz mieć. Zadecydujemy, które krycie w naszej hodowli Ci odpowiada. Jeśli szczenięta już się urodziły, można wpłacić zadatek rezerwacyjny (500 euro całkowitej ceny szczeniaka). Jeśli jeszcze nie urodziły się szczenięta pożądanych rodziców, wpłacasz również zadatek rezerwacyjny za prawo wyboru. 1,2,3 prawo wyboru mężczyzny lub kobiety. Oznacza to, że kiedy urodzą się szczenięta, będziesz miał do wyboru 1,2 lub 3 szczeniaki w wieku 4 tygodni. Do tego momentu otrzymasz wiele zdjęć i filmów szczeniąt i wybierzesz swojego przyjaciela. Jeśli mieszkasz blisko nas, możesz osobiście przyjść poznać wszystkie szczenięta. Szczeniaki wyjeżdżają do nowych domów po pierwszym szczepieniu, z zarejestrowanym mikroczipem, z rodowodem, z europejskim paszportem weterynaryjnym. Jeśli mieszkasz w innym kraju, rozważ koszty wysyłki. Po szczeniaka można przyjść osobiście. Lub możemy wysłać szczeniaka licencjonowaną firmą transportową (ty płacisz).