American Bully Kennel Slovakia

American Bully Kennel Slovakia


Vitajte v profesionálnej škôlke American Bully „Dognik Bulls“! Naša škôlka bola jednou z prvých, ktoré do krajiny priviezli amerických tyranov. Začali sme ešte v roku 2011. Všetky naše American Bullies sú ABKC rodokmeň (American Bully Kennel Club — najlepší a najspoľahlivejší rodokmeň na svete). Volám sa Veronika Voitovská, som lekárka, odborná psovodka, rozhodkyňa súťaží psích športov, rozhodkyňa na výstavách v Európe. Spolu s manželom sme zorganizovali škôlku American Bully Slovakia “Dognik Bulls”. Do našej chovateľskej stanice sme priviezli najlepších predstaviteľov plemena z celého sveta — z Ameriky, Talianska, Ruska. Počas tejto doby sme získali bohaté skúsenosti s výchovou, chovom a spolužitím s úžasnými americkými tyranmi. Všetky tieto poznatky zdieľame s majiteľmi našich šteniatok American Bully 24/7.
V našej chovateľskej stanici American Bully Slovakia si môžete nájsť a kúpiť šteniatko typu „vreckový“, „štandardný“, „klasický“. Toto sú krásni a svalnatí dospelí Američania tyrani, ktorých máme v našej chovateľskej stanici:

Starostlivo sledujeme zdravie našich psov a tiež pomáhame všetkým našim šteniatkam a ich majiteľom. Koniec koncov, možno je americký tyran váš prvý pes vo vašom živote. A potrebujete mentora, ktorý vám vždy povie a pomôže v akejkoľvek situácii. Preto pri predaji šteniatok American Bully na Slovensku poskytujeme komplexnú podporu po predaji.
Aké farby American Bully si u nás môžete kúpiť? Modrá, modrá trikolóra, orgován, lila trikolóra, čokoláda, čokoládová trikolóra, červená.
Ako si rezervovať šteniatko American Bully z našej chovateľskej stanice na Slovensku? Napíšte nám a povedzte nám o sebe. Aký typ šteniatka chcete: „vreckový“, „štandardný“, „klasický“. Muž alebo žena? Akú farbu? Porozprávame sa s vami a nájdeme pre vás to najlepšie, najvhodnejšie šteniatko do vašej rodiny. Priemerná cena šteniatka amerického bully Slovakia z našej chovateľskej stanice je 2000 eur. Šteniatka z odchovov (ak berieme sučku k samcovi, ktorý žije v inej krajine) sú drahšie. Vonkajšie chovy pomáhajú pridať špičkových samcov American Bully do našich chovných línií. Preto sú také dôležité pre plemeno, pre chovateľskú stanicu. A pre bežného majiteľa je to šanca kúpiť si American Bully najvyššej kvality.
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Chovateľská stanica má momentálne šteniatka na predaj. Napíšte nám a my vám ukážeme fotky a videá šteniatok, ale aj ich rodičov.
Ak nežijete v našej krajine, nie je to problém! Koniec koncov, dodávame našich American Bullies do celého sveta. Naši americkí násilníci žijú v Amerike, Fínsku, Švédsku, Dánsku, Estónsku, Lotyšsku, Litve, Bielorusku, Ukrajine, Rusku, Českej republike, Poľsku, Írsku, Taliansku, Veľkej Británii, Škótsku, Nemecku, Rakúsku, Rumunsku, Švajčiarsku, Francúzsku, Holandsku , Španielsko , Belgicko, Bulharsko. Pomáhame organizovať doručenie po celom svete (najčastejšie to nosíme sami „z ruky do ruky“). Buď môžete prísť alebo letieť do našej škôlky. Zoznámte sa so všetkými šteniatkami a ich rodičmi. Vitajte v najlepšej chovateľskej stanici American Bully!
S pozdravom Veronika Voitovská, manažérka a majiteľka americkej škôlky „Dognik Bulls“.