American bully kennel Slovakia

American bully kennel Slovakia
Vitajte na stránke  American Bully kennel Slovakia «Dognik Bulls». Už takmer 10 rokov sme majiteľmi tohto plemena a vieme vám o ňom povedať všetko. Každý rok sa v našej chovateľskej stanici narodia 2-3 vrhy American Bully a máme šteniatka Bully na predaj.
Aká je osobnosť amerického tyrana z Dognik Bulls? Naši psi sú rodinní psi, veľmi milujú a vážia si svoju rodinu. Milujú prechádzky a cestovanie, turistiku v lese a k rieke/jazeru. Sú skvelé v autách a verejnej doprave. Priateľský s ostatnými psami. Ale pamätajte: samce akéhokoľvek plemena sú vždy vážnejšie ako samice. Preto samcov American Bully nepredávame rodinám, ktoré už samcov majú. Ale s potešením vám ponúkneme kúpiť mäkkú a milú samičku.
Ako vyzerá americký bully od Dognik Bulls? Sú to stredne veľké psy (Pocket a Standard), s dobrou anatómiou. Sú silné, s veľkými reliéfnymi hlavami, s dobrými širokými nozdrami, čo im umožňuje dobre dýchať a nebojí sa tepla. Všetci psi sú dobre osvalení. Naše hlavné farby v americkom bully kennel slovakia sú fialová, modrá, trikolóra, čokoláda.
Našich prvých amerických bullies sme si priviezli z USA, Talianska, Ruska (ale narodili sa zo psov z USA). Po rokoch máme vlastný chov, na ktorý sme veľmi hrdí. V našej chovateľskej stanici amerického bullya Slovakia Dognik Bulls sa rodia šteniatka typu «pocket» a «standart».
Akú cenu má american bully v chovateľskej stanici na Slovensku? Pri kvalitných psíkoch držíme priemernú cenu, ktorá je 2000-2500 eur. Prečo je táto cena vyššia ako cena za šteniatko amerického stafordšírskeho teriéra alebo amerického pitbulteriéra? Americký bully je pomerne masívne plemeno. Chov šteniatka ťažkého plemena stojí viac ako chov šteniatka ľahkého plemena. To je viac vitamínu, viac chondroprotektorov pre labky, boky, kĺby a väzy. Šteniatka a dospelí psi amerického bully vo všeobecnosti vyžadujú viac starostlivosti. Ani krmivo pre American Bullies sa už nekupuje pre stredné, ale pre veľké plemená a je drahšie.
Ženy American Bully často rodia cisárskym rezom. prečo je to tak? Táto vlastnosť bola prenesená od predkov plemena, anglických buldogov. Cisársky rez u nás stojí asi 800 eur. Zatiaľ čo fenky amerického stafordšírskeho teriéra alebo amerického pitbulteriéra majú väčšiu pravdepodobnosť, že porodia samy. Nie vždy, ale častejšie. Pre priemerného majiteľa, ktorý si len chce kúpiť dobrého American Bully, to nie je také dôležité. Ak si ale budete kupovať fenku a mať z nej v budúcnosti deti, myslite na to vopred. Vo svojom meste by ste mali mať dobrého veterinára pripraveného pomôcť vám pri pôrode.
U plemena American Bully je akceptovateľných oveľa viac farieb ako u iných plemien — sú to vzácne lila, modrá, trikolóra, merle.
Dovoľte mi ukázať vám, ako vyzerajú naši dospelí American Bullies z chovateľskej stanice Dognik Bulls:


Ak si chcete zarezervovať šteniatko American Bully v našej chovateľskej stanici, napíšte nám. Určite nám o sebe povedzte: svoje meno, vek, kde bývate (krajina, mesto, byt alebo dom), koľko ľudí máte v rodine, či je niekto alergický na zvieratá, či sú v dome malé deti a koľko ich je Sú v dome iné domáce zvieratá a koľko ich je? Tu môžete napísať:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls
Potom sa rozhodneme, aký typ, povahu, farbu, pohlavie šteniatka chcete. My rozhodneme, ktoré krytie v našej chovateľskej stanici vám vyhovuje. Ak sa šteniatka už narodili, môžete zaplatiť rezervačnú zálohu (500 eur z celkovej ceny šteniatka). Ak sa šteniatka vytúžených rodičov ešte nenarodili, platíte aj rezervačnú zálohu za právo výberu. 1,2,3 právo vybrať si muža alebo ženu. To znamená, že keď sa šteniatka narodia, budete mať na výber 1,2 alebo 3 šteniatka vo veku 4 týždňov. Do tejto chvíle dostanete veľa fotografií a videí šteniatok a vyberiete si svojho priateľa. Ak bývate blízko nás, všetky šteniatka môžete osobne spoznať. Šteniatka odchádzajú do nových domovov po prvom očkovaní, s registrovaným mikročipom, s preukazom pôvodu, s európskym veterinárnym pasom. Ak žijete v inej krajine, zvážte náklady na dopravu. Pre šteniatko si môžete prísť osobne. Alebo môžeme šteniatko poslať licencovanou prepravnou spoločnosťou (platíte vy).