American bully kucēni 2022
Mūsu audzētavā Dognik Bulls varat iegādāties American Bully kucēnu. Šobrīd ir kucēni «kabatas» tipa un «standarta» tipa. Šeit es parādīšu kucēnus «standarta» tipā.


Kucēnu tēvs ir no Amerikas ievests tēviņš. Valsts čempions, čempionu tēvs FCI un ABKC sistēmās. Pārbaudīts uz veselību, pārbaudīts pēcnācējiem, pārbaudīts uz ģenētiskām šķirnes slimībām. Ciltsraksti Segvārds: 815 Bully Camp Noise. Tēviņam ir spēcīga, ciltsraksta galva, šķērveida sakodiens (ideāli piemērots šķirnes standartam).
Kucēnu māte atvesta no Krievijas. Lielisks producents. Šis ir viņas otrais metiens no šī tēviņa. Ciltsraksta segvārds: Valor Inter Plato Afelia Diamond. Mātīte ir spēcīga, liela, «standarta» tipa. Šķērveida sakodiens (ideāli piemērots American Bully šķirnes standartam).
Šo vecāku pirmajā pārošanās reizē mēs ieguvām spēcīgus, labi muskuļotus, spēcīgus amerikāņu kausus. Pēc dabas tie ir labi ģimenes suņi, kamēr ar nopietnu izskatu. Visiem suņiem ir maiga sudraba krāsa (ceriņi un ceriņi trīskrāsains), tiem nav alerģiju un laba veselība. Spēcīgas locītavas un saites, laba elpošanas sistēma un vesela sirds.
Atkārtotas audzēšanas mērķis bija iegūt tādu pašu neparastu metienu un nostiprināt mūsu amerikāņu kausli audzētavas Dognik Bulls tipiskos krājumus. Šajā pārošanā mēs izmantojām šādas asins līnijas: Dax, Phenom, Status.
Zemāk ir visu metiena kucēnu fotogrāfijas. Tiek pārdoti vairāki kucēni. Kā mūsu audzētavā iegādāties American Bully 2022 kucēnu, ir aprakstīts zem kucēnu fotoattēla.
Meitene Dognik Bulls Ji-An


Meitene Dognik Bulls Seo-Ah


Meitene Dognik Bulls Ji-Woo


Meitene Dognik Bulls Soo-Ah


Meitene Dognik Bulls Seo-Yun


Meitene Dognik Bulls Ha-Yoon


Boy Dognik Bulls Yeong-Ho


Boy Dognik Bulls Min-Ho


American Bully kucēna 2022 cena no šī metiena ir 2000-2500 eiro. Rezervācijas depozīts 500 eiro (iekļauts kucēna kopējā cenā). Lai apspriestu informāciju par American Bully kucēna iegādi no Dognik Bulls, rakstiet mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls
Mēs piegādājam kucēnus visā pasaulē: Eiropā, NVS, ASV. Visi kucēni aiziet 7-8 nedēļu vecumā ar pirmo vakcināciju, Eiropas veterināro pasi, reģistrētu mikročipu, Amerikas ciltsrakstiem. Ja jūsu valstī ievešanas noteikumi paredz lielāku vecumu, mēs esam gatavi paturēt kucēnu līdz vēlamajam vecumam par nelielu izdevumu samaksu.
Ar cieņu Veronika Voitovska, audzētavas American Bully vadītāja