American Bully kucēni 2024. gada vasara


Vasarā amerikāņu kausli audzētavā “Dognik Bulls” gaidāmi kucēni.
Gaidām kucēnus no trim vaislas pāriem. Visi American Bully kucēni piedzims 2024. gada vasarā.
1. Kabatas tips un klasiskais tips. Vecāki: Dognik Bulls Lilibet x Chaw Li Iva San Attilus. Abi vecāki atvesti no Krievijas. Ģenētiski un veterināri pārbaudīts. Visi kucēni būs zilā trīskrāsu un gaiši zilā krāsā.
2. “Kabatas” tips un “klasiskais” tips. Vecāki: Dognik Bulls Soo-Ah x Chaw LiIva San Attilus. Kucēnu māte ir dzimusi mūsu audzētavā American Bully. Tēvs tika atvests no Krievijas. Visi kucēni būs ceriņi, ceriņi trīskrāsaini, zili, zili trīskrāsaini.
3. “Standarta” veids. Vecāki: Valor Inter Plato Afelia Diamond x 815 Bully Camp Noise. Vecāki tika atvesti no Amerikas un Krievijas. Pārbaudīts. Mums jau ir divi metieni kucēni no šiem vecākiem. Krāšņi suņi, kas iekarojuši cilvēku sirdis visā pasaulē. Gaidām piedzims tikai ceriņu kucēni un “ceriņu trīskrāsu” krāsā.

American bully kennel
Kucēnu cena 3000 eiro. Šajā cenā iekļauts kucēns, vakcinācija atbilstoši vecumam, prettārpu līdzekļi, Eiropas veterinārā pase, ABKC kucēna karte (ciltsraksts). Tāpat katru kucēnu pirms izbraukšanas papildus apskata veterinārārsts ar veselības zīmogu Eiropas pasē. Kopā ar katru American Bully kucēnu jūs saņemat pārdošanas līgumu un aprūpes un izglītības instrukciju lapu.
Lai iegūtu vairāk fotoattēlu un video ar vecākiem, iegūtu sīkāku informāciju par katru vecāku pāri, rakstiet mums. Pastāstiet mums par sevi un savu pieredzi ar suņiem pirmajā ziņojumā:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Mūsu American Bully kucēni dzīvo 25 valstīs visā pasaulē. Tāpēc mums ir piegāde. Pat ja jūs dzīvojat Ziemeļpolā, mēs palīdzēsim organizēt piegādi. Galvenais, ka jūs mums patīkat kā mūsu American Bully kucēna topošie saimnieki.
Ja meklējat “kur nopirkt American Bully kucēnu”, rakstiet mums. Pat ja plānojat kucēnu nevis 2024. gada vasarā, bet vēlāk. Mūsu audzētavā pārošanās notiek vairākas reizes gadā. Tāpēc pastāstīsim par saviem nākotnes plāniem. Un kopā mēs atradīsim jums ideālo American Bully kucēnu. Kas piestāvēs jūsu ģimenei pēc izmēra, krāsas, rakstura. Mēs dzīvojam kopā ar American Bullies kopš 2011. gada. Mums ir labākā audzētava pieaugušajiem un amerikāņu kausla kucēniem. Turklāt es kā ārsts īpašu uzmanību pievēršu mūsu amerikāņu kauslinieku veselībai. Mēs audzējam tikai pārbaudītus, veselus amerikāņu kausliņus. Mūsu bērnistabā ir pat personīgais mikroskops! Lai vēl detalizētāk un laicīgi pārbaudītu mūsu American Bully kucēnus un pieaugušos suņus.

Ar cieņu, stādaudzētavas saimniece Veronika Voitovska. Ārsts.
Eksperts suņu apstrādātājs. Dzīvnieku psihologs.

American Bully puppies vasara 2024, American Bully kucēni, kur iegādāties American Bully kucēnu, American Bully kucēnu audzētava.