American Bully kucēni 2024


Lielajā un pazīstamajā American Bully audzētavā “Dognik Bulls” 2024. gadā būs 3 kucēnu metieni.
Gaidām “pocket”, “klasiskā”, “standarta” tipa American Bully kucēnus. Visiem kucēniem būs ABKC ciltsraksti, visas vakcinācijas, reģistrēti mikročipi, Eiropas veterinārās pases, tīršķirnes dzīvnieku pirkšanas un pārdošanas līgumi. Turklāt mēs sniedzam norādījumus par pareizu American Bully kucēna audzināšanu un izglītošanu no mūsu audzētavas Dognik Bulls. Tas palīdzēs nepieļaut kļūdas, audzinot suni, jo visu nepieciešamo informāciju esam apkopojuši vienā lielā ceļvedī. Tikai mēs sniedzam šo informāciju; citi American Bully audzētāji to nedara. Mēs rūpējamies par saviem American Bully kucēniem pat pēc pārdošanas.
Visi mūsu topošo kucēnu vecāki ir veseli, aktīvi, brīnišķīgi Amerikas kauliņi. Mums jau bija kucēni no divām no šīm trim mātēm. Tos pārbauda pēcnācēji. Viņi mums deva lieliskus, veselīgus, ģimenei draudzīgus amerikāņu kausliņus. Kas priecē to īpašniekus visā pasaulē. Viņi arī uzstājas un uzvar ABKC un FCI rangu izstādēs (valstīs, kur FCI partneri valsts līmenī pieņem American Bullies).
2024. gada pavasarī gaidām kucēnus no viņu “klasiskā” tipa mammas. Viņas segvārds ir Dognik Bulls Soo-Ah. Gaidām “klasiskā” un “standarta” tipa kucēnus. Standarta krāsas (ceriņi, sarkans, zils) kucēna cena ir 2000 eiro. Trīskrāsu kucēna (zils trīskrāsains vai ceriņu trīskrāsains) cena ir 2500 eiro.
Dognik Bulls Soo-Ah fotoattēli:
American bully kennel
2024. gada vasarā gaidām kucēnus no “pocket” tipa mammas. Viņas segvārds ir Dognik Bulls Lilibeth. Atvests no Krievijas. No viņas sagaidām tikai “pocket” tipa American Bully kucēnus. Paredzamās krāsas: zila un ceriņi, sarkana ar sarkanu deguntiņu (šo kucēnu cena 2000 eiro). Un arī zilā trīskrāsains un ceriņu trīskrāsains (šo kucēnu cena 2500 eiro).
Fotogrāfs Dognik Bulls Lilibeth:

2024. gada vasarā gaidām kucēnus no viņu “standarta” tipa mammas. Segvārds: Valor Inter Plata Afelia Diamond. Viņa atvesta no Krievijas, bet dzimusi no ievestiem vecākiem – Spānijas un ASV. Kucēni būs “standarta” un “klasiskā” tipa. Gaidām pasaulē tikai ceriņu (2000 eiro) un ceriņu trīskrāsu (2500 eiro) amerikāņu bully kucēnus.
Valor Inter Plata Afelia Diamond fotoattēls:

Visi mūsu suņiem piemērotie tēviņi ir augstākās klases zēni. Mēs audzējam tikai ar veseliem suņiem. Mēs neaudzējam suņus ar klibumu, sāpošām locītavām vai ļoti saīsinātiem purniem. Mēs rūpējamies par veseliem American Bully kucēniem. Mūsu audzētavā “Dognik Bulls” nevar nopirkt smieklīgu, snugunu, lokains, ļoti maza izmēra kucēnu (tas ir, pieaugušā vecumā). Mēs esam pret šādu “amerikāņu kauslinieku” audzēšanu. Visi mūsu suņi daudz staigā (un vasarā neguļ tikai gaisa kondicionētājā, piemēram, īsu degunu un īskāju amerikāņu kausli no sliktas suņu audzēšanas), peld un skrien. Ziemā un vasarā. Jums piederēs ne tikai skaists, bet arī ļoti veselīgs un izturīgs suns. Un tas ir ļoti svarīgi American Bully šķirnei.
Mūsu amerikāņu huligānis dzīvo Somijā, Bulgārijā, Dānijā, ASV, Ukrainā, Krievijā, Baltkrievijā, Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Zviedrijā, Čehijā, Nīderlandē, Dānijā, Lielbritānijā, Īrijā, Spānijā, Itālijā, Polijā, Beļģijā, Skotijā, Vācijā , Austrija , Francija, Rumānija, Šveice.
Jums ir lieliska iespēja iegādāties savu American Bully kucēnu 2024. gadā. Rakstiet mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
American Bully kucēnu piegāde 2024. gadā uz jebkuru pilsētu un valsti. Par piegādi tiek apmaksāta atsevišķi atkarībā no kucēna piegādes attāluma un veida — ar automašīnu personīgi, ar licencētu dzīvnieku pārvadātāju, ar lidmašīnu.

American Bully kucēni 2024