American Bully kucēni, pirkt no audzētavas


Kucēni gaidāmi Amerikas Bully audzētavā “DOGNIK BULLS”. American Bully kucēnu piedzimšana ir 2024. gada jūnija sākumā.
Mamma: Dognik Bulls Lilibet. Atvests no Krievijas. Nav šķirnes ģenētisku slimību. Draudzīgs, aktīvs, ļoti veikls amerikāņu kauslis. Pilnībā atbilst šķirnes standartam. «Kabatas» veidā. Dzīvo mūsu audzētavā, kopā ar citiem suņiem. Katru dienu pastaigājas ar mūsu gadu veco bērnu un kaimiņu bērniem.

Tētis: Čava Li Iva Sanatilu. Atvests no Krievijas. Nav šķirnes ģenētisku slimību (pārbaudīts: deģeneratīva mielopātija, hiperurikozūrija, 4.tipa neironu lipofuscinoze, 10.tipa neironu lipofuscinoze, 1.tipa tīklenes atrofija, 2.tipa tīklenes atrofija). Tituli: Latvijas čempions, Baltkrievijas lielčempions. “Bully Show-2023” uzvarētājs. Ļoti draudzīgs vīrietis. Absolūti uzticīgs svešiniekiem, citiem suņiem, bērniem. Ir līdzsvarota nervu sistēma.
Kas jums jāzina, pirms iegādājaties American Bully kucēnu no audzētavas DOGNIK BULLS?
Pirmkārt. Mēs rūpējamies par visiem mūsu kucēniem, un mums ir svarīgi, kādās ģimenēs viņi dodas. Tāpēc, sazinoties ar stādaudzētavas pārstāvi, lūdzu, pastāstiet par sevi. Par savu pieredzi ar suņiem (pat ja jums tādas nav, pastāstiet arī par to). Cik liela ir tava ģimene? Vai kādam ģimenē ir alerģija?
Otrkārt. Visi mūsu American Bully kucēni nonāk jaunās ģimenēs ar pilnu dokumentu komplektu. Katrs kucēns tiks attārpots vismaz trīs reizes. Tiks vakcinēts (viena vakcīna, ja kucēns aiziet pēc 8 nedēļām un 3 vakcīnas, ja kucēns aiziet pēc 12 nedēļām). 3 vakcīnas ir pilns vakcināciju komplekts. Atkarībā no jūsu dzīvesvietas valsts ar vienu vakcīnu var pietikt, lai jūsu kucēns dotos uz jaunu ģimeni, vai arī jums būs jāsaņem visas trīs. Mēs saprotam, ka vēlaties pēc iespējas ātrāk iegūt savu American Bully kucēnu. Tāpēc mēs pastāstīsim par noteikumiem jūsu valstī un piedāvāsim ērtāko variantu. Visiem kucēniem ir mikročips un reģistrācijas dokumenti. Visiem kucēniem būs Eiropas veterinārā pase. Visi kucēni tiks pārdoti ar pārdošanas līgumu. Audzētavas bonuss: mēs piedāvājam 20 lappušu garu instrukciju rokasgrāmatu par pareizu American Bully kucēna audzēšanu, uzturu un izglītošanu. Tajā ir norādīts, ko jūs varat un ko nevarat darīt ar savu kucēnu. Kā un ko viņam mācīt. Ar ko barot un cik bieži. Kopumā tajā ir atbildes uz visiem pamatjautājumiem, kas jums varētu rasties kucēna pirmajā dzīves gadā.
Trešais. Kāda krāsa un tips būs mūsu American Bully kucēni? Gaidām galvenokārt “kabatas” tipa kucēnus, iespējams, daži kucēni būs “klasiskā” tipa. «Klasiskais» tips ir suns, kas ir nedaudz garāks un vieglāks pēc kaulu struktūras. Gaidām American Bully kucēnus tikai zilā trīskrāsā un vienkāršā zilā krāsā.
Ceturtais. Kāda ir American Bully kucēna cena no audzētavas DOGNIK BULLS? Tā kā šī ir izvairīšanās, tas nozīmē, ka tēviņš, no kura piedzims kucēni, nepieder mūsu audzētavai. Tie ir papildus lieli izdevumi par ceļojumu, samaksu par pārošanos, pašu pārošanos un papildus dokumentu sagatavošanu. American Bully kucēna cena būs 3000 eiro. Kucēna rezervācijas depozīts — 500 eiro (iekļauts kucēna kopējā cenā). Rezervācijas depozīts tiek iemaksāts, rezervējot kucēnu (pēc izvēles: pirmā vai otrā vīrieša/mātītes izvēle) vai pēc kucēnu piedzimšanas, ja dzimšanas brīdī vēl ir nerezervēti kucēni. Parasti daži American Bully kucēni jau ir rezervēti pirms dzimšanas. Tāpēc konsultējieties ar savu ģimeni, izlemiet, kuru vēlaties: zēnu vai meiteni, un rakstiet mums, lai rezervētu brīnišķīgu amerikāņu bullija kucēnu.
Piektais. Mēs piegādājam savus kucēnus visā pasaulē. Parasti tā ir personīga piegāde, bet dažreiz ar kurjeriem. Vai arī varat ierasties audzētavā, lai personīgi paņemtu savu American Bully kucēnu. Priecājamies iepazīties, parādīsim kucēnu mammu un jūs personīgi redzēsiet, cik šis suns ir ideāls. Mūsu amerikāņu kauslinieki dzīvo 26 valstīs visā pasaulē. Mūsu pieredze kucēnu piegādāšanā ir milzīga.
Lai no audzētavas iegādātos American Bully kucēnu, rakstiet mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Foto, kurā redzami amerikāņu bully kucēnu vecāki kopā:

Pērciet American Bully kucēnus no audzētavas, American Bully kucēnus, American Bully booking, American Bullies 2024, iegādājieties Bully kucēnu, American Bully cenu, American Bully kucēnu cenu, American Bully kucēnu cenu no audzētavas, iegādājieties zilu American Bully, iegādājieties zils trīskrāsains American Bully