American bully kutsikad 2022
Meie kennelist Dognik Bulls saate osta American Bully kutsika. Hetkel on kutsikad «pocket» tüüpi ja «standard» tüüpi. Siin ma näitan kutsikad «standard» tüüpi.


Kutsikate isa on Ameerikast imporditud isane. Riigi tšempion, FCI ja ABKC süsteemide meistrite isa. Testitud tervise suhtes, testitud järglaste suhtes, testitud geneetiliste tõuhaiguste suhtes. Sugupuu Hüüdnimi: 815 Bully Camp Noise. Isasel on võimas, sugupuu pea, käärhambumus (ideaalne tõustandardile).
Kutsikate ema toodi Venemaalt. Suurepärane produtsent. See on tema teine ​​pesakond sellelt isaselt. Sugupuu hüüdnimi: Valor Inter Plato Afelia Diamond. Emane on tugev, suur, «standard» tüüpi. Käärhambumus (ideaalne American Bully tõu standardile).
Nende vanemate esimesel paaritusel saime tugevad, hästi lihaselised, võimsad Ameerika kiusajad. Iseloomult on nad head perekoerad, samas tõsise välimusega. Kõik koerad on õrna hõbedase värvusega (lilla ja lilla trikoloor), neil pole allergiat ja hea tervis. Tugevad liigesed ja sidemed, hea hingamissüsteem ja terve süda.
Taasaretuse eesmärk oli saada samasugune erakordne pesakond ja tugevdada meie American Bully kennelis Dognik Bulls tüüpilist karja. Kasutasime paaritumisel järgmisi vereliine: Dax, Phenom, Status.
Allpool on fotod kõigist pesakonna kutsikatest. Müüa mitu kutsikat. Kuidas osta meie kennelis American Bully 2022 kutsikat, on kirjeldatud kutsikate foto all.
Tüdruk Dognik Bulls Ji-An


Tüdruk Dognik Bulls Seo-Ah


Tüdruk Dognik Bulls Ji-Woo


Tüdruk Dognik Bulls Soo-Ah


Tüdruk Dognik Bulls Seo-Yun


Tüdruk Dognik Bulls Ha-Yoon


Poiss Dognik Bulls Yeong-Ho


Poiss Dognik Bulls Min-Ho


Sellest pesakonnast pärit American Bully kutsika hind 2022 on 2000-2500 eurot. Broneeringu tagatisraha 500 eurot (sisaldub kutsika koguhinnas). Dognik Bulls American Bully kutsika ostmise üksikasjade arutamiseks kirjutage meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls
Tarnime kutsikaid üle kogu maailma: Euroopas, SRÜ riikides, USA-s. Kõik kutsikad lahkuvad 7-8 nädala vanuselt esimese vaktsineerimisega, Euroopa veterinaarpassiga, registreeritud mikrokiibiga, Ameerika sugupuuga. Kui teie riiki importimise reeglid nõuavad vanemat vanust, oleme väikese kulu eest valmis kutsikat hoidma soovitud vanuseni.
Lugupidamisega Veronika Voitovska, kenneli American Bully juht