American Bully kutsikad 2024


Suur ja tuntud American Bully lasteaed “Dognik Bulls” saab 2024. aastal 3 pesakonda kutsikaid.
Ootame Ameerika Bully kutsikaid “pocket”, “klassikaline”, “standard” tüüpi. Kõikidel kutsikatel on ABKC sugupuu, kõik vaktsineerimised, registreeritud mikrokiibid, Euroopa veterinaarpassid, tõuloomade ostu-müügilepingud. Lisaks anname juhiseid meie Dognik Bullsi kennelist pärit American Bully kutsika õigeks kasvatamiseks ja harimiseks. See aitab teil koera kasvatamisel mitte vigu teha, sest oleme kogunud kogu vajaliku info ühte suurde juhendisse. Ainult meie anname selle teabe; teised Ameerika Bully kasvatajad seda ei tee. Hoolime oma American Bully kutsikate eest ka pärast müüki.
Kõik meie tulevaste kutsikate vanemad on terved, aktiivsed ja imelised Ameerika kiusajad. Kahel neist kolmest emast olid meil juba kutsikad. Neid testivad järglased. Nad andsid meile suurepärased, terved ja peresõbralikud Ameerika kiusajad. Mis rõõmustavad nende omanikke üle kogu maailma. Nad esinevad ja võidavad ka ABKC ja FCI näitustel (riikides, kus FCI partnerid aktsepteerivad Ameerika kiusajaid riigi tasandil).
2024. aasta kevadel ootame kutsikaid nende “klassikalist” tüüpi emalt. Tema hüüdnimi on Dognik Bulls Soo-Ah. Ootame “klassikalist” ja “standardset” tüüpi kutsikaid. Standardvärvi (lilla, punane, sinine) kutsika hind on 2000 eurot. Trikoloori kutsika hind (sinine trikoloor või lilla tricolor) on 2500 eurot.
Fotod Dognik Bulls Soo-Ah:
American bully kennel
2024. aasta suvel ootame nende “pocket” tüüpi emalt kutsikaid. Tema hüüdnimi on Dognik Bulls Lilibeth. Toodud Venemaalt. Temalt ootame ainult “pocket” tüüpi American Bully kutsikaid. Eeldatavad värvid: sinine ja lilla, punase ninaga punane (nende kutsikate hind on 2000 eurot). Ja ka sinist trikoloori ja lillat trikoloori (nende kutsikate hind on 2500 eurot).
Foto autor Dognik Bulls Lilibeth:

2024. aasta suvel ootame kutsikaid nende “standard” tüüpi emalt. Hüüdnimi: Valor Inter Plata Afelia Diamond. Ta toodi Venemaalt, kuid sündis imporditud vanematelt — Hispaaniast ja USA-st. Kutsikad on «standardse» ja «klassikalise» tüüpi. Ootame sündima vaid lilla (2000 eurot) ja lilla trikoloori (2500 eurot) Ameerika bully kutsikad.
Foto Valor Inter Plata Afelia Diamond:

Kõik meie koertega sobitatud isased on tippklassi poisid. Aretame ainult tervete koertega. Me ei kasvata koeri, kellel on lonkamine, valulikud liigesed või väga lühenenud koon. Hoolime tervete American Bully kutsikate eest. Meie kennelist “Dognik Bulls” ei saa osta naljakat, ninaga, vöörisäärtega, väga väikest kutsikat (see tähendab täiskasvanueas). Oleme selliste “Ameerika kiusajate” kasvatamise vastu. Kõik meie koerad kõnnivad palju (ja mitte ainult ei leba suvel konditsioneeri all, nagu halvast koerakasvatusest pärit lühikese nina ja jalaga Ameerika kiusajad), ujuvad ja jooksevad. Talvel ja suvel. Teile ei kuulu mitte ainult ilus, vaid ka väga terve ja vastupidav koer. Ja see on American Bully tõu jaoks väga oluline.
Meie Ameerika kiusajad elavad Soomes, Bulgaarias, Taanis, USA-s, Ukrainas, Venemaal, Valgevenes, Leedus, Lätis, Eestis, Rootsis, Tšehhi Vabariigis, Hollandis, Taanis, Suurbritannias, Iirimaal, Hispaanias, Itaalias, Poolas, Belgias, Šotimaal, Saksamaal , Austria , Prantsusmaa, Rumeenia, Šveits.
Teil on suurepärane võimalus osta oma American Bully kutsikas aastal 2024. Kirjuta meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
American Bully kutsikate kohaletoimetamine 2024 igasse linna ja riiki. Kohaletoimetamise eest tasutakse eraldi lähtuvalt kutsika kaugusest ja kohaletoimetamise viisist — autoga isiklikult, tegevusluba omava loomakandja poolt, lennukiga.

American Bully kutsikad 2024