American Bully kutsikad, osta kennelist


Kutsikaid oodatakse Ameerika Bully Kennelisse “DOGNIK BULLS”. American Bully kutsikate sünd on 2024. aasta juuni alguses.
Ema: Dognik Bulls Lilibet. Toodud Venemaalt. Tal ei ole tõugu geneetilisi haigusi. Sõbralik, aktiivne, väga väle American Bully. Vastab täielikult tõustandardile. «Tasku» tüübis. Elab meie kennelis koos teiste koertega. Jalutab iga päev meie aastase lapse ja naabri lastega.

Isa: Chaw Li Iva San Attilus. Toodud Venemaalt. Ei ole tõugu geneetilisi haigusi (testitud: degeneratiivne müelopaatia, hüperurikosuuria, neuronaalne lipofustsinoos tüüp 4, neuronaalne lipofustsinoos tüüp 10, võrkkesta atroofia tüüp 1, võrkkesta atroofia tüüp 2). Tiitlid: Läti tšempion, Valgevene suurmeister. “Bully Show-2023” võitja. Väga sõbralik isane. Absoluutselt lojaalne võõrastele, teistele koertele, lastele. Tal on tasakaalustatud närvisüsteem.
Mida on vaja teada enne American Bully kutsika ostmist kennelist DOGNIK BULLS?
Esiteks. Me hoolime kõigist oma kutsikate eest ja meile on oluline, millistesse peredesse nad lähevad. Seega, kui suhtlete lasteaia esindajaga, rääkige meile endast. Oma kogemustest koertega (isegi kui teil seda pole, rääkige meile ka sellest). Kui suur on teie pere? Kas kellelgi peres on allergiat?
Teiseks. Kõik meie American Bully kutsikad lähevad uutesse peredesse koos täieliku dokumentidega. Igale kutsikale tehakse ussirohtu vähemalt kolm korda. Vaktsineeritakse (üks vaktsiin, kui kutsikas lahkub 8 nädala pärast ja 3 vaktsiini, kui kutsikas lahkub 12 nädala pärast). 3 vaktsiini on täielik vaktsineerimiskomplekt. Olenevalt teie elukohariigist võib teie kutsika uude perekonda minemiseks piisata ühest vaktsiinist või peate hankima kõik kolm. Mõistame, et soovite saada oma American Bully kutsika võimalikult kiiresti. Seetõttu räägime teile teie riigis kehtivatest reeglitest ja pakume teile kõige mugavamat võimalust. Kõikidel kutsikatel on mikrokiip ja registreerimisdokumendid. Kõik kutsikad saavad Euroopa veterinaarpassi. Kõik kutsikad müüakse müügilepinguga. Kenneli boonus: pakume 20-leheküljelist juhendit ameerika kiusaja kutsika õige kasvatamise, toitumise ja harimise kohta. See ütleb teile, mida saate oma kutsikaga teha ja mida mitte. Kuidas ja mida talle õpetada. Mida toita ja kui sageli. Üldiselt sisaldab see vastuseid kõigile põhiküsimustele, mis teil kutsika esimesel eluaastal tekkida võivad.
Kolmandaks. Mis värvi ja tüüpi on meie American Bully kutsikad? Ootame peamiselt “tasku” tüüpi kutsikaid, võib-olla tuleb mõni kutsikas “klassikalist” tüüpi. «Klassikaline» tüüp on koer, kes on veidi kõrgem ja luustruktuurilt kergem. Ootame American Bully kutsikaid ainult sinises trikolooris ja tavalises sinises värvitoonis.
Neljandaks. Mis on kennelist DOGNIK BULLS pärit American Bully kutsika hind? Kuna tegemist on väljaaretusega, siis see tähendab, et isane, kellest kutsikad sünnivad, ei kuulu meie kennelisse. Need on täiendavad suured kulutused reisile, paarituse eest tasumisele, paaritamisele endale ja lisadokumentide vormistamisele. American Bully kutsika hinnaks kujuneb 3000 eurot. Kutsika broneerimise tagatisraha — 500 eurot (sisaldub kutsika koguhinnas). Broneeringu tagatisraha tasutakse kutsika broneerimisel (valikuõigusel: isane/emane esimene või teine ​​valik) või pärast kutsikate sündi, kui sünnihetkel on veel broneerimata kutsikaid. Tavaliselt on mõned American Bully kutsikad juba enne sündi broneeritud. Seetõttu pidage nõu oma perega, otsustage, keda soovite: poissi või tüdrukut, ja kirjutage meile, et broneerida imeline Ameerika Bully kutsikas.
Viiendaks. Tarnime oma kutsikad üle kogu maailma. Tavaliselt on see isiklik kohaletoimetamine, kuid mõnikord kulleriga. Või võite tulla kennelisse oma American Bully kutsikale isiklikult järgi. Meil on hea meel teiega kohtuda, näitame kutsikate ema ja näete isiklikult, kui ideaalne see koer on. Meie Ameerika kiusajad elavad 26 riigis üle maailma. Meie kogemus kutsikate sünnitamisel on tohutu.
Kennelist American Bully kutsika ostmiseks kirjuta meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Foto Ameerika bully kutsikate vanematest koos:

Osta American Bully kutsikad kennelist, American Bully kutsikad, American Bully broneerimine, American Bullies 2024, osta Bully kutsikas, American Bully hind, American Bully kutsika hind, American Bully kutsikate hind kennelist, osta sinine American Bully, osta a sinine kolmevärviline American Bully