American Bully kutsikad Tallinnas


Meie kennel “Dognik Bulls” müüb Tallinnas American Bully kutsikad! Imporditud vanematepaarist. Vanemad toodi kahest erinevast Venemaa lasteaiast.
Ema: Dognik Bulls Lilibet. Tal ei ole tõugu geneetilisi haigusi. See on tema teine ​​pesakond kutsikaid. Esimesed kutsikad sündisid imporditud Ameerika isaselt. Kõik kutsikad müüdi üle Euroopa. Nad kasvasid suurepäraste isiksustega, aktiivsete, suurte ilusate peadega täiskasvanud Ameerika kiusajateks.
Isa: Chaw Li Iva San Attilus. Läti tšempion, Valgevene suurmeister, Ameerika Bully erinäituse “Bully Show-2023” võitja. Tal on isiklikud tõendid American Bully tõule iseloomulike haiguste puudumise kohta.
Kutsika hind on 3000 eurot. Kõik kutsikad on ussirohtu, vaktsineeritud vastavalt vanusele ja Euroopa Liidu loomade heaolunõuetele, registreeritud mikrokiibiga, ABKC tõuraamatuga ja Euroopa veterinaarpassiga.
Kui see on teie esimene American Bully, siis on teil väga vedanud. Juhiseid annab ainult meie Tallinna Ameerika pullide lasteaed “Dognik Bulls”. See memo kirjeldab, kuidas teie kutsikas kasvas ja arenes. Kuidas teda õigesti toita, temaga jalutada, harida. 20 lehekülge kõige kasulikumat teavet.
Enne uude perekonda minekut vaatab iga American Bully kutsikas täiendavalt üle loomaarst. Ja ta saab selle kohta märke veterinaarpassi. See garanteerib nii meile, kasvatajatele kui ka teile, ostjatele, et ostate 100% terve ja õnneliku American Bully kutsika.
Tallinnast American Bully kutsika ostmiseks kirjuta meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Tallinna American Bully Kennelis on avatud ka eelbroneeringud teistele kutsikatele.

American Bully kutsikad Tallinnas, American Bully kennel Tallinn