American bully kutsikad
Müüa American Bully kutsikad, kennelis Dognik Bulls. Oleme töötanud aastast 2011, väga suur kogemus künoloogia ja aretuse vallas. Meie koerad elavad 20 riigis üle maailma. Kenneli omanik: diplomeeritud kinoloog-kasvataja, arst.
Nüüd saadaval: 2 tüdrukut «pocket bully» tüüpi (sirel ja sinine). 2 sirelit poissi standart bully tüübis. 4 lillat tüdrukut standart bully tüübis.
Kutsikad sünnivad kahest aretuspaarist. Vanemad toodi Ameerikast, Hispaaniast, Venemaalt.
Fotod American Bully kutsikate kohta:


«Pocket» tüüpi Ameerika Bully kutsikate ema:


Standard tüüpi American Bully kutsikate ema:


Kõik kutsikad on kolm korda ussirohtu. Uutesse kodudesse kolides on neil olemas vaktsineerimised, Euroopa veterinaarpass, mikrokiip ja registreerimine Euroopa loomade andmebaasis, ABKC sugupuu. Esimese eluaasta memo toitumise, hariduse, anthelmintikumide, kirpude ja puukide ravi, dirofilariaasi kohta.
Kutsikad on kasvanud metsas, ökoloogiliselt puhtas kohas. Käivad juba õues, sõbrunevad kenneli teiste koertega, suhtlevad laste ja inimestega. Väga kontaktsed, lahked, julged American Bully kutsikad. Oma vanuse kohta täielikult sotsialiseerunud. Nad armastavad inimesi väga, lähevad kõigi kätesse, tutvuvad hea meelega kõige uuega ja uurivad uusi territooriume.
Kutsikate vanemad on terved koerad, neil ei ole ataksiat (American bully geneetiline haigus). Neil pole allergiat.
Kutsika hind on 2000 eurot. Kutsika kohaletoomise eest tasutakse eraldi. Võite tulla oma kutsikale meie kennelisse ja valida ta isiklikult. Või saame aidata teil kutsikat valida videolingi ja fotode abil. Ja me aitame teie riiki kohaletoimetamisel. Saadame kutsikaid üle kogu maailma.
Kui soovid osta American Bully kutsikat, kirjuta meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls