American Bully kutsikate suvi 2024


Ameerika bully lasteaeda “Dognik Bulls” on suvel oodata kutsikaid.
Kutsikaid ootame kolmest aretuspaarist. Kõik American Bully kutsikad sünnivad 2024. aasta suvel.
1. Taskutüüp ja klassikaline tüüp. Vanemad: Dognik Bulls Lilibet x Chaw Li Iva San Attilus. Mõlemad vanemad toodi Venemaalt. Geneetiliselt ja veterinaarselt testitud. Kõik kutsikad on sinised kolmevärvilised ja helesinised.
2. “Tasku” tüüp ja “klassikaline” tüüp. Vanemad: Dognik Bulls Soo-Ah x Chaw LiIva San Attilus. Kutsikate ema sündis meie American Bully kennelis. Isa toodi Venemaalt. Kõik kutsikad on lilla, lilla kolmevärviline, sinine, sinine trikoloor.
3. «Standardne» tüüp. Vanemad: Valor Inter Plato Afelia Diamond x 815 Bully Camp Noise. Vanemad toodi Ameerikast ja Venemaalt. Testitud. Nendelt vanematelt on meil juba kaks pesakonda kutsikaid olnud. Imeilusad koerad, kes on vallutanud inimeste südamed üle maailma. Ootame ainult sireli kutsikate sündi ja “lilla tricolor” värvi.

American bully kennel
Kutsikate hind on 3000 eurot. See hind sisaldab kutsikat, vaktsineerimist vastavalt vanusele, anthelmintikume, Euroopa veterinaarpassi, ABKC kutsikakaarti (suguvõsa). Samuti vaatab iga kutsika enne väljalendu Euroopa passi tervisetempliga loomaarsti poolt täiendavalt üle. Iga American Bully kutsikaga kaasas saate müügilepingu ning hooldus- ja kasvatusjuhendi.
Kui soovite saada rohkem pilte ja videoid vanematest, saada täpsemat teavet iga vanematepaari kohta, kirjutage meile. Räägi meile endast ja oma kogemustest koertega esimeses sõnumis:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Meie American Bully kutsikad elavad 25 riigis üle maailma. Sellepärast on meil kohaletoimetamine. Isegi kui elate põhjapoolusel, aitame kohaletoimetamist korraldada. Peaasi, et te meeldite meile kui meie American Bully kutsika tulevased omanikud.
Kui otsite «kust osta American Bully kutsikat», siis kirjuta meile. Isegi kui plaanite kutsikat mitte 2024. aasta suvel, vaid hiljem. Meie lasteaias toimub paaritumine mitu korda aastas. Seetõttu räägime teile oma tulevikuplaanidest. Ja koos leiame teile täiusliku American Bully kutsika. Mis sobib teie perele suuruse, värvi ja iseloomu poolest. Oleme American Bulliesiga koos elanud alates 2011. aastast. Meil on parim lasteaed täiskasvanud ja Ameerika Bully kutsikate jaoks. Lisaks pööran ma arstina erilist tähelepanu meie Ameerika kiusajate tervisele. Kasvatame ainult uuritud, terveid Ameerika kiusajaid. Meie lasteaias on isegi isiklik mikroskoop! Uurida meie American Bully kutsikaid ja täiskasvanud koeri veelgi üksikasjalikumalt ja õigeaegselt.

Lugupidamisega, puukooli omanik Veronika Voitovska. Arst.
Asjatundlik koerajuht. Loomapsühholoog.

American Bully kutsikad suvi 2024, American Bully kutsikad, kust osta American Bully kutsikat, American Bully kutsikate kennel.