Laipni lūdzam oficiālajā American Bully audzētavā «Dognik Bulls». Mani sauc Veronika Voitovska un esmu audzētavas īpašniece.
Mūsu Latvijas American Bully audzētavā varat iepazīties ar šīs šķirnes suņiem, uzzināt par īstu buļļu dabu, iegādāties sev kucēnu. American Bully kucēnu vidējā cena mūsu audzētavā ir 2000 eiro. Ja tie ir kucēni no izejas pārošanās (tas ir, braucam pie sveša tēviņa, maksājam par pārošanos, ņemam testus un progesteronu pirms pārošanās vairākas reizes, braucam 1000-3000 km un atpakaļ, dzīvojam 5 dienas svešā pilsētā un valstī), ir dārgāki. No 3000-4000 eiro. Kāpēc mēs dažreiz pārojamies ar amerikāņu kausli? Tā kā mums ir nepieciešams un svarīgs selekcijas darbs ar šķirni «American Bully«. Tāpēc dažreiz mēs savai suņu audzēšanai pievienojam citas American Bully asins līnijas.
Mūsu audzētavā ir american bully «Pocket» tipa un «Standarta» tipa. Tagad es jums parādīšu, kā viņi izskatās. Lūdzu, ņemiet vērā, ka visiem mūsu amerikāņu kausliniekiem ir labas nāsis (tie labi elpo ziemā un vasarā), dziļas krūtis (un veselas plaušas), spēcīgas locītavas (tam pievēršam īpašu uzmanību, audzējot kucēnus).

Šobrīd mums ir pārdošanā latviešu American Bully kucēni. Cena 2000 eiro. Jūs varat arī rezervēt kucēnu no mūsu American Bullies nākamajiem metieniem. Rezervācijas depozīts 500 eiro (iekļauts kucēna gala cenā). Ko tev dod agrā American Bully kucēna rezervēšana Latvijā? Jūs varat rezervēt pirmo, otro vai trešo tēviņa vai mātītes izvēli no konkrēta mūsu American Bullies Latvia pārošanās. Kad kucēni piedzims, jūs uzzināsit pirmais. Un jūs būsiet pirmais, kas izvēlēsies savu kucēnu.
Kāpēc ir svarīgi iepriekš rezervēt American Bully kucēnu Latvijā? Mūsu audzētavā «Dognik Bulls» vienmēr ir rinda pēc kucēniem. Tāpēc, ja vēlaties konkrētu kucēnu (piemēram, tikai zilā krāsā un tikai tēviņu), tad rezervējiet iepriekš.
Visi American Bully kucēni atstāj mūsu audzētavu 8 nedēļu vecumā (ja nepieciešams, mums ir ilgāka uzturēšanās). Kucēniem būs vakcinācija pēc vecuma, reģistrēts mikročips, Eiropas veterinārā pase, ABKC (American Bully Kennel Club) ciltsraksti.
Ja jums ir kādi jautājumi vai esat gatavs iegādāties American Bully Latvija, rakstiet mums. Pirmajā ziņā noteikti pastāsti par sevi, savu ģimeni un mājām, ko vari piedāvāt american bully no mūsu suņu audzētavas «Dognik Bulls»:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654

American bully no audzētavas Dognik Bulls dzīvo 23 pasaules valstīs. Ja jums nepieciešama piegāde, mēs jums palīdzēsim. Visbiežāk mēs praktizējam personīgo piegādi. Vai arī jūs ierodaties audzētavā pēc sava American Bully kucēna. Vai arī atvedam pie jums, arī uz ārzemēm (piegāde tiek apmaksāta atsevišķi). Mēs reti izmantojam profesionālu suņu transporta uzņēmumu pakalpojumus. Kāpēc ir tā, ka? Personīga iepazīšanās mums ir svarīga ne tikai internetā, bet arī dzīvajā. Ir svarīgi zināt, ka mūsu kucēni nonāk vislabākajās mājās, kur tos gaida un mīlēs visu mūžu. Personiska iepazans ir labkais variants atbildgam American Bully audztjam Latvij.

 

 

 

Līdzīgi raksti:
Kucēni pitbull Latvija

American Bully Latvija. Amerikāņu bully audzētava «Dognik Bulls» Latvija. Amerikāņu bully  Latvija