American bully: nuotrauka, veislės aprašymas, charakteris, kaina

American bully: nuotrauka, veislės aprašymas, charakteris, kaina
Sveiki atvykę į American Bully Dognik Bulls veislyną. Papasakosiu apie American Bully veislę, charakterį, kainą. Parodysiu Amerikos Bullies nuotraukas iš mūsų veislyno. Juk tik veisėjas ir veislyno savininkas galės pasakyti apie bully ir apibūdinti veislę.
Su American Bully veisle gyvename ir dirbame nuo 2016 m.
American Bully Aprašymas: Tai galingi, judrūs, šeimos kompanionai šunys. Jie buvo išvesti iš Amerikos pitbulterjerų, Stafordšyro terjerų ir buldogų. Todėl iš savo protėvių jie perėmė skirtingus charakterio ir išvaizdos bruožus. „American Bully“ veislės gimtinė yra Jungtinės Amerikos Valstijos.
Amerikos buliai turi stiprius kaulus, gerai išvystytus raumenis, galingas galvas ir stiprius apatinius žandikaulius. Yra keletas Amerikos patyčių tipų. Mažiausi yra kišeniniai buliai. Vidutinis – patyčių standartas. Didžiausi yra American Bully XL. Mūsų veislyne laikome „Kišeninės“ ir „Standartinės“ tipų Amerikos chuliganus. Pas mus galite įsigyti šuniuką.
Amerikos patyčių asmenybė: Jie yra draugiški šunys. Jie myli žmones ir gyvūnus. Jie gyvena šeimose su bet kokio amžiaus vaikais. Patinai yra šiek tiek rimtesni nei patelės.
American Bully kaina. Vidutinė amerikiečių chuliganų kaina mūsų veislyne – 2000-2500 eurų. Buly šuniuko kaina priklauso nuo kergimo (kergimo veislyne arba kergimo su išvykimu į užsienį), nuo konkretaus šuniuko ir jo anatomijos bei parodų ir veisimo perspektyvų.
American Bully nuotrauka iš veislyno Dognik Bulls:


Norėdami gauti patarimo apie American Bully veislę arba įsigyti American Bully šuniuką, parašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram — dognikbulls